gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir süre önce ortaya çıkan solist Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları üzerine İbo açıklama yapmış ancak Dilan hiç konuşmamıştı. Geçtiğimiz gün attığı tweetle suskunluğunu bozan Dilan bakın neler söylemiş..

İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddiası sonrası ortadan kaybolmuştu Dilan Çıtak. Şarkıcı, sessizliğini Twitter hesabı üzerinden bozdu.

Babası olarak türkücüyü değil, kendisini nüfusuna alan Cem Çıtak’ı gördüğünü şu sözlerle anlattı Çıtak: “Bugün hayatımda tanıdığım en yüce adamın; babamın ölümünün 6’ncı yılı. Senin gibi bir adamın kızı olmaktan gurur duyuyorum. Cem Çıtak.”

VİŞNE ve MaWiM bunu beğendi.
  2. Emelkakac

Emelkakac Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yapsınalar bi dna testi biyolojik babası mı değil mi öğrensin herkes zaten gerçek baba büyütendir gerisi teferruat

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Önemli olan bir çocuğun hayatını kimin yanında geçirdiği, o yaşa kimin getirdiği, ağladığında gözyaşını silen kimdi, düştüğün de kaldıran hayatı boyunca her zaman destek olup onunla üzülüp onunla mutlu olan kimse bana göre babası odur. Kimsenin hakkını inkar etmemek lazım Dilan da etmemiş takdir ettim kızı

VİŞNE bunu beğendi.
İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Deniz Seki Tahliye Olduktan Sonra İlk kez Konuştu

Yaklaşık 7 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu: ** Arkadaşlar. Tam dokuz aydır mikrofunumdan ayrıyım. Şu an benim için çok önemli. Sizler de benim kadim dostlarımsınız. Sizleri şarkıyla kucaklamak istedim. ** Heyecanımı affedin ne olur. Yaklaşık dokuz aydır kamerealardan uzak yaşıyorum. Desteklerinizi hiç esirgemediniz. Hepinize çok teşekkür...
  2. Solist Dilan İbo'nun Kızı Mı?

Solist Dilan İbo'nun Kızı Mı?

Bu konu; Solist Dilan İbo'nun Kızı Mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan evlendirme programı Su Gibi'de enteresan bir olay yaşandıo. Solist Dilan İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunu söyleyerek stüdyoyu terk etti. İşte detaylar... Songül Karlı ve Uğur Arslan'ın sunduğu Su Gibi programının damat adaylarından Sami Bey, solist Dilan'ın İbrahim...
  3. İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi?

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi?

Bu konu; İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Su Gibi programının solisti olan Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları son günlerin bomba haberlerinden biri. Bu konu hakkında ilk kez konuşan Dilan'ın ardından İbrahim Tatlıses de bir açıklama yaptı. İşte detaylar... "Su Gibi" programının...
  4. Serpil Çakmaklı "Dilan, İbo'nun Kızı" Dedi

Serpil Çakmaklı "Dilan, İbo'nun Kızı" Dedi

Bu konu; Serpil Çakmaklı "Dilan, İbo'nun Kızı" Dedi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasını birkaç gündür meşgul eden Dilan'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiası üzerine aktrist Serpil Çakmaklı "Ben bu konuda şahit olurum! Dilan, İbrahim Tatlıses'in kızıdır!" dedi. İşte detaylar... Tv8'de yayınlanan Aramızda Kalsın programına...
  5. Derya Büyükuncu İddialarla İlgili İlk Kez Konuştu!

Derya Büyükuncu İddialarla İlgili İlk Kez Konuştu!

derya büyükuncu haberleri, derya büyükuncu, survivor derya büyükuncu Sevgili melekler, bir süredir magazin basınını meşgul eden Derya Büyükuncu'nun işitme engelli çocuklara söz verip yapmadığı bağışla ilgili olarak Büyükuncu ilk kez konuştu. Sözcü Tv'den Eda Sönmez'e konuşan Büyükuncu taahhüt edilen ödemeyi almadığını iddia etti!.. Acun Medya tarafından 2011 yılında düzenlenen...

Sayfayı Paylaş