gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbonun nikahı hakkında Derya Tuna ağır konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

derya tuna arım balım peteğim programı konuşması ibrahim tatlıses nikahı şok açıklamalar burada arkadaşlar. Petek Dinçöz'ün sunuculuğunu yaptığı Arım Balım Peteğim adlı sabah prgoramına konuk olan Derya Tuna İbrahim Tatlıses'in nikahı için ilk defa konuştu ve çarpıcı şok açıklamalar yaptı. Bu haftanın bomba etkisi yapan magazin olayı, geçtiğimiz aylarda silahlı saldırıya uğrayan ve hala tedavi gören İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız'ın nikahı evlilik haberleriydi. Tv'de yer alan tüm programlar olay evliliği konu aldı. gözler hep Derya Tuna ve Oğlu İdo'ya çevrildi. Seda Sayan'ında dediği gibi, şahsen bende İbo ya evlenmez evlensede Derya Tuna'yla evlenir diye düşünüyordum. İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldızla evlendi ve herkesi şok etti. Babasının evleneceğini nikah günü hastanede öğrenen İdo hastaneyi terk etmiş ve haklı olarak buna içerlemiş. Günlerdir, İbrahim Tatlıses nikahı, Derya Tuna açıklamaları ve hastane odasında şok olan İdo'nun bu konuda ki kızgınlığı konu ediliyordu, basında ve magazin dünyasında. Nihayet bu soru işaretlerine birinci ağızdan cevaplar geldi. Derya Tuna Arım Balım Peteğim programına katıldı ve Derya Tuna İbrahim Tatlıses hakkında konuştu ağır açıklamalar yaptı. İşte o haber Melek'ler!

'Arım Balım Peteğim’in canlı yayınına katılan Derya Tuna, İbrahim Tatlıses'in evliliği ve sonrasından yaşananlar ile ilgili ağır konuştu:

“İbrahim Tatlıses’in açıklaması çirkin!. Önce asistanı damla değil, İdo’yla ilgili açıklama yapmalıydı!..Damla hanım tarafından baskı aldı ve o yüzden yaptı sanırım. Önce oğlu önemlidir insanın ”

"Oğlum İdo o dakikalarda hastaneye gidiyordu. Babasının evleneceğini hastanede öğrendi "Beni kaybettin baba" diyerek orayı terk etti."

"Benim için oğlum çok önemli. Kendime bir hayat çizdim ve çok mutluyuz. Benim İbrahim Tatlıses ile ilgili bir beklentim yoktu. Beklentim olsaydı her gün orada olurdum. Tekkeyi bekleyen çorba içer. Allah mutlu etsin. Etrafta konuşulanlar yalan. Haberler yüzünden nasıl oturacağımı nasıl konuşacağımı şaşırdım. İbrahim bey herkesin ne olduğunu çok iyi biliyor. Otursun onları düşünsün. Biz yanında olmayacağız ama evlatları onun yanında olacak her zaman. Allah herkesin yolunu açık etsin".

“İbrahim Bey’in annesi İdo’yu çok sevdiği için bize geldi. Dün telefonla konuştular. İdo’nun üzgün olduğunu öğrendi ve hemen bize geldi. Oğlum babaannesini çok iyi ağırladı.. Mangallar yaptı…”

İbonun nikahı hakkında Derya Tuna ağır konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişanlılık döneminde dini nikah...

Nişanlılık döneminde dini nikah...

Bir bayan, nikahlandığı kimsenin dinen eşi konumunda olduğundan, kocası kendisini boşamadıkça bir başka erkekle evlenemez. Bu durumda yapılacak şey, ya bir şekilde erkeğin boşamasını sağlamak, ya da hakemler kanalıyla aralarını tefrik etmektir. Böyle bir durumda erkeğin, sırf kadına zarar vermek amacıyla kadını boşamamakta ısrar etmesi dinen doğru değildir. (Bakara, 2/231). Dolayısıyla...
  2. Dini nikah işlemleri hakkında bilmeniz gerekenler

Dini nikah işlemleri hakkında bilmeniz gerekenler

dini nikahta yapılması gerekenler imam nikahından sonra yapılması gerekenler imam nikahında bilinmesi Melişler biliyorsunuz ki resmi nikah harici birde dini nikah yapılması gerekiyor...Her din için ayrı ayrı dini nikah için bilinmesi gerekenler :tik: Evlendirme daireleri Müstakbel eşinizle birlikte nikah töreninizin tarihine karar verin. Sonra da töreni düzenlemek istediğiniz evlendirme...
  3. Derya Tuna ve İdo İboyu görmeye gittiler

Derya Tuna ve İdo İboyu görmeye gittiler

ibonun almanyadaki görüntüleri derya tuna ve oğlu ido, iboyu görmeye gittiler, resimleri, görüntüleri burada arkadaşlar. Almanya'da tedavisi süren İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde "İdo gelsin çok özledim" demişti. Özlem giderecek nihayet... Çünkü oğlu ido ve annesi Derya Tuna onu ziyarete gitti. İşte o haber Melek'ler. Bir süre önce uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafı...
  4. Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi

Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi

derya tuna ibrahim tatlıses nikahı sinir krizi geçirdi hakkında haberleri burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun annesi, İbo'ya yıllarını vermiş olan Derya Tuna kendisiyle yıllarca karı koca hayatı yaşayan zira nikah kıymayan İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız'a nikah kıymak istediğini öğrenince, Deya Tuna sinir krizi geçirdi Melek'lerim. Bir kadın olarak, düşününce evet çok zor...
  5. Resmi nikah ve dini ikah hakkında bilgiler

Resmi nikah ve dini ikah hakkında bilgiler

resmi nikah dini nikah yerine geçermi dini nikah resmi nikah Misafirimiz sormuş http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/207566-resmi-nikah-dini-nikah-yerine-gecermi.html bizde misafirimizin sorusunu yanıtlamak ve bu konuda hem sizler hemde bizlerde bilgili olalım diye bu konuda araştırma yaptık ve bilgileri sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Nikâh, dinî bir müessesedir ve belli şartları...

Sayfayı Paylaş