gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İbo'yu da dolandırdılar!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses dolandırıldığı iddiası ile mahkemeye başvurdu... [​IMG] İbrahim Tatlıses, kendi adını taşıyan Tatlıses Gıda Sanayi A.Ş. için kiralanan işyeri nedeniyle dolandırıldığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu.

Tatlıses’in avukatları mahkemeye sundukları dilekçede davacı Tatlıses Gıda Sanayi A.Ş. ile davalı Mehmet Ali İşyar arasında 30 Mart 2007 tarihinde düzenlenen protokolle Sarıyer İstinye Mahallesi Bağlar Hilali Sokak Mevkii, 51 pafta 360 ada 51 parselde bulunan 5 bin metrekarelik mekanın aylık 15 bin YTL karşılığında kiralandığı belirtildi.

Protokol gereği davalı İşyar’a 15 bin TL’si nakit, 25 bin YTL’si çek olmak üzere toplam 40 bin YTL ödeme yapıldığını belirten avukatlar, bir süre sonra hem belediye hem de tapu kayıtlarında davalı Mehmet Ali İşyar’ın gayrimenkulün sahibi olmadığı gibi hiçbir bağının olmadığını tespit ettiklerini belirtti. Avukatlar, müvekkillerinden 40 bin YTL alarak dolandıran İşyar’dan suç duyurusunda bulunma hakları saklı kalmak üzere faizleriyle birlikte bu alacaklarının tahsilini talep ettiler.

İbo'yu da dolandırdılar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halkbank'ı 6 milyon YTL dolandırdılar

Halkbank'ı 6 milyon YTL dolandırdılar

Suç işlemek amacıyla teşekkül oluşturan 17 kişilik bir “şebeke” ortaya çıkarıldı. Şebeke elemanlarının, Halkbank'ı 6 milyon YTL dolandırdığı tespit edildi. Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Suçlar Büro Amirliği görevlileri, Halkbank Büyük Sanayi Şubesi'nden “küçük, orta boy işletme (KOBİ) kredisi” adı altında, örgütlü bir şekilde...
  2. Dana

Dana

Bakınız; Sığır.Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir. Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir. Dana sağlıklı ve güçlü...
  3. Dama

Dama

Rüyada dama oynadiginizi görmek, bu günlerde yerinizi baska bir yerle degisecegine isarettir. Damada yenildiginizi görmek, ücret veya kazancinizin azalacagina; sizin yendiginizi görmeniz ise artacagina isarettir. Rüyada dama oynamak, batil seylerle ugrasmaya delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre: Rüyada dama oynamak, günlerini bos ye-re harcamaya, hayale dalmaya, ticarette zarara, serefte...
  4. Ata Demirer - Dana Dana

Ata Demirer - Dana Dana

ata demirer abe dana Ata Demirer - Dana Dana A be dana dana dana Esmer dana Sarışın dana Oyna bana dana İstiyorum ana Al o kızı bana ah dana dana A be dana dana dana Esmer dana Sarışın dana Oyna bana dana İstiyorum ana Al o kızı bana Aman bi recalim var Kayınco kurmuş sofrayı akşamdan Abe dedi gel et yiyelim Abe dedim ne et yicez Hergün et hergün et balık yiyelim Dedi gümüş var dedi gelibolu...
  5. Orhan Ölmez - Damla Damla

Orhan Ölmez - Damla Damla

damla damla aksam sana doldurur musun kalbini benimle? yoksa sende tasiyamazda dökermisin beni yerlere? yagmur olsam yagsam sana islatirmisin kendini benimle? yoksa sende dayanamazda kacar misin en kuytu yerlere? yada bir gün düssem kalsam yasamaktan bir an yorulsam en karmasik hallerimde kalirmisin benimle birlikte? yoksa sende dayanamazda kacar misin bambaska ellere? iyi günümde kötü...

Sayfayı Paylaş