gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ibrahim Erkal - Aranagme 2oo8

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ibrahim erkal ağam hey [​IMG]
    01. Sana Değer
    02. Kralda Ben Sultanda
    03. Sen Bana Lazımsın
    04. Seni Veren Alllaha Kurban Olurum Ben
    05. Tutmayın Beni
    06. Kurtuldum
    07. Var Gün Dostları
    08. Seni Aradım (Şiir)
    09. Nenni Nenni
    10. Çıkrık Benim

Ibrahim Erkal - Aranagme 2oo8 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

ibrahim tatlıses dönmüyor ibrahim tatlıses dönmüyor geri geri indir mp3 indir işte dostlar mp3 İşte Dostlar (Dönmüyor Geri) Kınamayın dostlar Allah aşkına Yalvardım yakardım dönmüyor geri Çaresiz kalmışım çıldıracağım Ağladım sızladım dönmüyor geri dönmüyor geri İşte dostlar budur halim Görmedim ben böyle zalim Bilsem onu severmiydim Dönmüyor dönmüyor dönmüyor geri Kolundan tutupta...
  2. Ibrahim Tatlises - Kimde Var

Ibrahim Tatlises - Kimde Var

ibrahim tatlısesin boyu ibrahim tatlıses kimde var tatlısesin kaç çocuğu var tatlisesin kac cocugu tatlıses kaç cocuğu Kimde Var Böyle kaşlar böyle gözler Kimde var kimde de var Böyle gülüş böyle nazlar Kimde var kimde de var Al yanaklı gül dudaklı yarim var Can alıcı bakışları kimde var kimde de var Kimde var kimde de var Böyle güzel kimde var Öldürücü gülüşleri kimde var kimde de var İnce...
  3. Ibrahim Tatlises - Urfalimisan

Ibrahim Tatlises - Urfalimisan

ibrahim tatlıses urfalımısan ibrahim tatlıses harranlımısan Urfalımsan Ben gülüyem gülmüsen Ben seviyem sevmisen Ben geliyem gelmisen Çok naz ediysen Urfalımısan Ben naz ediysem Harranlımısan Sen esmersen güzelsen Gözlerini süzersen Ne gelirsen ne gidersen Urfalımısan hep naz edersen Harranlımısan çok naz edersen Saçlarıdan bir tel ver Yanağıdan bir gül ver Yüreğiden bir yer ver Söz-Müzik:...
  4. Halil Erkal - Kara Dudum

Halil Erkal - Kara Dudum

halil erkan halil erkal erkal karadudum kara dudum kara dudum Kara Dudum Kanaryamsın..Senin İçin Ölüyorum Yanağından Bir Öptürsen seni benim Sanıyorum seni benim Sanıyorum Yanağından Bir Öptürsen seni benim Sanıyorum seni benim Sanıyorum Şu Sevgimi Ölçüyorsan..Bana Değer Biçiyorsan Ben Senin İçin Ölürüm.. Beni Biraz Seviyorsan Beni Biraz Seviyorsan Ben Senin İçin Ölürüm.. Beni Biraz...
  5. İbrahim ERKAL--Biyografisi..

İbrahim ERKAL--Biyografisi..

halil erkal biyografi ibrahim erkal biyografi halil hayatı ibrahim ağam hey vikipedi (1967) Erzurum’un Narman İlçesinde doğdu. Altı kardeşin en büyüğüdür. İlköğrenimini ve liseyi Narman’da tamamladı. Müziğe, kendi kendine daha ilkokulda bağlama, mandolin ve flüt çalarak adım attı.. Liseden sonra Ankara’da Musa Eroğlu Müzik Eğitim Merkezi’nde solfej ve nota dersleri almaya başladı.;...

Sayfayı Paylaş