gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Erkal'dan Ağaç Tepesinde Klip Çekimi....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

İbrahim Erkal Haberi İbrahim Erkal Yeni Albüm

Bir Erzurumlu olan İbrahim Erkal'ı ben şahsen 'Canısı' şarkısıyla tanıdım...Ve o zamanlar bu parçaya bayılmıştı herkes....Hala da aynı güzelliğini koruyan şarkı dinlenmeye devam ediyor..İşte İbrahim Erkal'dan yeni klipler bakalım o ilk klibi kadar tutacak mı?

İbrahim Erkal'dan Ağaç Tepesinde Klip

Fantezi müziğin sevilen sesi İbrahim Erkal, 'Üç Kuruş' ve 'Gittin' şarkılarının kliplerini, efsanevi Kaz Dağları'yla ünlü Balıkesir'in Edremit Körfezi'nde çekiyor.

Fantezi müziğin sevilen sesi İbrahim Erkal, 'Üç Kuruş' ve 'Gittin' şarkılarının kliplerini, efsanevi Kaz Dağları'yla ünlü Balıkesir'in Edremit Körfezi'nde çekiyor.

Güre Mola Manastır Otel ve Fabrika Bar'da çekilen kliplerde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Tarihi ağaç üzerinde İbrahim Erkal, İlhan Altın ve diğer müzisyenlerin bağlama ve gitar çalması dikkat çekti. İbrahim Erkal, "Beni körfeze bağlayan sanatçı dostum İlhan Altın'dır. Onun sayesinde körfezdeyim. Şimdi buraya 40 yataklı otel yaptırıyorum. Otelin alt bölümünde stüdyo olacak. Birçok sanatçı arkadaşım albüm çıkarmak için körfeze gelecek. Bu da körfez ekonomisine kazanç demektir. Son çıkardığım albüm 2012 yılına damga vuracak. İddialıyım" dedi.

İlhan Altın ise, "Bizim yaptığımız sanatçı dayanışmasıdır. Ben İbrahim Erkal'ın körfezde kalmasını çok istedim. Sağ olsun beni kırmadı. Klip çekimleri devam ediyor. Ben de klipte rol aldım. İlginç ve zevkli bir çalışma oldu. Klip kanallarda dönmeye başladıktan sonra izleyiciler keyif alacak. Ayvalık'ın adını Hülya Avşar, Gömeç'in adını Kayahan, körfezin adını ise İbrahim Erkal duyuracak" dedi. - BALIKESİR

İbrahim Erkal'dan Ağaç Tepesinde Klip Çekimi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ. Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında...
  2. Gülben Ergen Klibini Evinde Çekti!

Gülben Ergen Klibini Evinde Çekti!

gülben ergenin evinden görüntüler gülben ergen klip kıyafetleri ergenin klip kıyafetleri GÜLBEN ERGEN, OĞUZHAN KOÇ'LA DÜET YAPTIĞI 'GİDEN GÜNLERİM OLDU' ADLI ŞARKISINA EVİNDE KLİP ÇEKTİ! Müzikseverlerin arşivine koymak isteyeceği çok sağlam bir repertuarla ‘Uzun Yol Şarkıları’ adlı çalışmasını piyasaya çıkartan Gülben Ergen, yeni albümün ilk klibi için evinde kurulan üç farklı dekorda kamera...
  3. Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

Sezen Aksu yeni klibini oğluyla otobüste çekti

sezen aksu son klibi sezen aksu oğluyla klip çekti, mithatcanla klip çekti, yeni klibini oğluyla üstü açık bir otobüste çekti Sezen Aksu yeni klibini oğlu Mithatcan'la üstü açık bir otobüste şehir turu yaparak çekti Melek'lerim. Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu, yeni albümünün aranjörlüğünü üstlenen, ses mühendisi Mithatcan Özer’le ilk kez yeni klibinde kamera karşısına...
  4. Şarkıcı Yelda Halka şarkısına klip çekti

Şarkıcı Yelda Halka şarkısına klip çekti

yelda, halka, şarkısı, yeni şarkısı, yeni klibi, çiçekli elbisesi, haberleri burada arkadaşlar. Güzel şarkıcı Yelda, "Halka" isimli şarkısınıa çiçekli bir elbise ile ve çiçekler arasında çok güzel bir klip çekmiş Melek'ler:) Yelda, sadece dijital platformda satışa çıkardığı “Halka” şarkısının klibi için kamera karşısına geçti. Bir bölümü Bulgaristan sınırına yakın çiçek...
  5. Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

yelda halka şarkısı klibi yeni klibi halka remiks şarkısı haberleri burada arkadaşlar. Şarkısı Yelda "Halka" şarkısının remiks versiyonuna yeni klip çekmiş Melek'lerim. Yelda yeni klibi için kaykay nasıl kullanılır diye kaykay kullanma eğitimi aldı ve kaykay sürme konusunda da yeni klibi için bilgi edindi. Merakla bekliyoruz Yelda Halka klibi izlemek için :D

Sayfayı Paylaş