gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözü

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözü

Bayılıyorum İbrahim Sadri'ye o nasıl bir sestir kardeşim :) Sizden de İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözlerini rica ediyorum lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerin şarkılarına söz olmalı benim sevdam

Meleklerin şarkılarına söz olmalı benim sevdam

. . "özledim"i söylememeli orada Özlememeliyim artık seni Özlememeliyim seni/senli günleri Senin olmadığın/seninle olmadığım Bir ülke istiyorum artık Hüzün çiçekleri açmamalı artık bahçelerimde Bir çığ gibi düşmemeli üzerime ayrılıklar Rüzgarlarım senin saçlarından esmemeli artık Senin yüzünü görmemeliyim her dolunayda Dört mevsim...
  2. Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren, Kara sevda, şarkısı, şarkı sözleri, resmi aradığınız herşey burda meleklerim... . Makedonya Üsküp'ten Bursa'ya göç etmiş bir ailede dünyaya gelmiştir. Sanat Güneşi ve Paşa olarak da anılan Müren, Türk sanat müziğinin en büyük isimlerinden kabul edilir. Türkçeyi güzel konuşması ile meşhurdur Zeki Müren inanılmaz güzel bir sese ve yoruma sahiptir.benim bile .çocukluğumun...
  3. İbrahim Sadri Sevda Sokağı

İbrahim Sadri Sevda Sokağı

ibrahim sadri ibrahim sadri sevda sokağı ibrahim sadri sevda sokağı sözleri Şiirleriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan İbrahim Sadri'nin Sevda Sokağı adlı güzel şiirinin sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SEVDA SOKAĞI ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum gecenin efkarı iniyor perde perde sevdanın hayali vuruyor arada bir...
  4. Hakan Altun Aşk Sokağı Şarkı Sözü

Hakan Altun Aşk Sokağı Şarkı Sözü

Hakan Altun Aşk Sokağı Şarkı Sözü arkadaşlar merhaba sizden Hakan Altun Aşk Sokağı Şarkı Sözlerini istiyorum şimdiden tşkler.
  5. Altay "Sevda Meleğim" Şarkısının Sözleri

Altay "Sevda Meleğim" Şarkısının Sözleri

altay sevda meleğim, sevda meleğim şarkı sözleri, sevda meleğim şarkısı Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Popçu Altay da bunu fırsat bilip sevgililer günü için bir şarkı hazırladı. Son albümü "Berduş"ta yer verdiği "Sevda Meleğim" adlı şarkısı için bir de klip çeken Altay'ın bu özel şarkısının sözleri şöyle.... Ben seni gördüğüm o an, ilk...

Sayfayı Paylaş