İbrahim Saraçoğlu Sedefe İyi gelen bitki kürü nasıl hazırlanıyor ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İbrahim Saraçoğlu Sedefe İyi gelen bitki kürü nasıl hazırlanıyor ?
İbrahim Saraçoğlunun sedef kürü
Sedef hastalığı için bitkisel kür İbrahim Saraçoğlu
Sedefe iyi gelen bitki kürleri İbrahim Saraçoğlu

Sedefe iyi gelen bitkisel karışımlar

Saba'nın proğramında İbrahim Saraçoğlu Sedef hastalığı ile alakalı 30 yıldır çalıştığını ve bu bilgileri bu proğramda açıklayacağını söyledi ve şimdi anlatmaya başlıyor meleklerim. Şunu belirtiyor sedefle alakalı diyor % 70 etkili bir kürdür uygulanması gerekir diyor.
sedef_1-398.jpg

SEDEF İÇİN HAZIRLANACAK BİTKİSEL KÜR

BİRİNCİ KÜR
Sedef hastaları ağırlıklı olarak yoğurt tüketecekler, Yani en az günde bir kase yoğurt tüketecekler. Sabahları üç çay kaşığı çörek otu, ( siyah olan pidenin üzerindeki ) havanda ezilerek bir kase yoğurda ezilerek katılacak ve sabah aç karnına tüketilecek. Hatta bu kür aynı zamanda şeker hastalığındada başarılıymış. Kan şekerlerinin düşürülmesinde yardımcı diyor.

Öğlende aynısını yapıyorsunuz yine aç karnına üç çay kaşığı ezilmiş çörek otunu karıştırıp yiyeceksiniz. aradan 15 dk geçtikten sonra aç karnına tükettiğiniz için kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bu kür toplamda 1 ay olarak devam edilecektir.

İKİNCİ KÜR
Sedefi kaşıntılı ise ikinci kürü yapıp yapmamak hastalara kalır diyor. Siyah kuru çekirdekli üzümü ( 15 20 adet ) havanda ezeceksiniz ve öğleden sonra bunu aynen tüketeceksiniz. Buda aç karnına olur ise daha faydalı olur diyor Saraçoğlu... Sedefe bağlı kaşıntı var ise bu kür bunu kesinlikle ortadan kaldıracaktır diyor.

ÜÇÜNCÜ KÜR
Akşamları da lavantanın ( karabaş bitkisinden bahsediliyor ) 4-5 başak aktardan alınız elinizle ufalayın o dökülür ve onuda aynen tüketin diyor Saraçoğlu... Bunu önce sıcak suyu bardağa koyacaksınız ve içine ufalayarak çıkartıklarınızı atacaksınız. 3 dakika demlendikten hemen sonra tüketeceksiniz.

Bu kürlere bir ay devam edeceksiniz.

Tüm sedef hastaları neleri tüketmemeli ?
domates
sarımsak
ceviz
taze üzüm
acı baharat
turşu

tüketilmeyeceklerdir. Bunlara son derece dikkat edilmesi lazım.

Bu kurun hepsini birebir yaptim ama esim iyilesmiyo giderek dahada cogaldi lutfen yardimci olun

25 yildir sedef hastasiyim bu kürü de denedim ama hiç bir şekilde faydasını gormedim kortizonlu kortizonsuz neler denedim neler iyi gelen deniz.. denizde 10 gun geçireyim hic bise kalmiyor hatta deniz olan bir ilde yaşamam bile hic denize girmesemde iyi geliyor
Anlamadigim 2016 yilindayiz ama bunun kalıcı tedavisi hala yok geçici binlerce var ama 1 hafta sonra 1 ay sonra kullandığım urune gore tekrar çıkıyor.
Bunun kalici tedavisi ni bulsn zengin olur okadar diyeyim

Geri