gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Saraçoğlu'ndan hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel formül

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ibrahim saraçoğlu incir kürü videosu Çocuk sahibi olmak isteyenler için hamle kalmayı kolaştırıcı bitkisel formülü sizlerle paylaşmak istiyorum
    Çocuk sahibi olmak isteyipte bu konuda çare bulamayan bir çok anne adayı var. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, doğal bitkilerle hamile kalmayı kolaylaştıran Kuru incir kürünü açıkladı. Daha kolay hamile kalınmasını sağlayan ve yumurta çatlatma özelliği olan kürü 42 gün boyunca içilmesi gerekmektedir.

Hamileliği kolaylaştıran kuru incir kürü tarifi:
    Damacanadan aldığınız yarım litre suyu uygun bir tencerede kaynatmaya başlayın. Su kaynamaya başlayınca tencerenin içine 15-16 adet kuru incir atın ve tencerenin kapağını kapatarak 20 dakika kuru incirleri haşlayın. 20 dakika haşladığınız kuru incir kürünü ılıkdıktan sonra pirinç süzgeci ile süzün.

Kolay hamilelik ve yumurta çatlatmak için hazırlanan kuru incir kürü üçe bölünerek yemeklerden 15 dakika kadar önce aç karnına içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tam olarak şöyle uygulanmalıdır: Bu kür 21 gün uygulanır, 7 gün ara verilir, 21 gün kür tekrar uygulanır ve kuru incir kürü tamamlanır. Yani kuru incir kürü toplamda 42 gün boyunca içilecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incir kürünün her gün taze olarak hazırlanmasını, incirlerin ikiye bölünerek kaynayan suya atılmasını ve incirlerin dışında beyaz pudra varsa incirlerin ilk önce soğuk suda yıkanması gerektiğini söylüyor.

sinemtugra bunu beğendi.
  2. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

Ben
    Çocuk sahibi olmak isteyipte bu konuda çare bulamayan bir çok anne adayı var. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, doğal bitkilerle hamile kalmayı kolaylaştıran Kuru incir kürünü açıkladı. Daha kolay hamile kalınmasını sağlayan ve yumurta çatlatma özelliği olan kürü 42 gün boyunca içilmesi gerekmektedir.

Hamileliği kolaylaştıran kuru incir kürü tarifi:
    Damacanadan aldığınız yarım litre suyu uygun bir tencerede kaynatmaya başlayın. Su kaynamaya başlayınca tencerenin içine 15-16 adet kuru incir atın ve tencerenin kapağını kapatarak 20 dakika kuru incirleri haşlayın. 20 dakika haşladığınız kuru incir kürünü ılıkdıktan sonra pirinç süzgeci ile süzün.

Kolay hamilelik ve yumurta çatlatmak için hazırlanan kuru incir kürü üçe bölünerek yemeklerden 15 dakika kadar önce aç karnına içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tam olarak şöyle uygulanmalıdır: Bu kür 21 gün uygulanır, 7 gün ara verilir, 21 gün kür tekrar uygulanır ve kuru incir kürü tamamlanır. Yani kuru incir kürü toplamda 42 gün boyunca içilecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incir kürünün her gün taze olarak hazırlanmasını, incirlerin ikiye bölünerek kaynayan suya atılmasını ve incirlerin dışında beyaz pudra varsa incirlerin ilk önce soğuk suda yıkanması gerektiğini söylüyor.
    [/quote]

İbrahim Saraçoğlu'ndan hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak çınlamasına karşı bitkisel formül

İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak çınlamasına karşı bitkisel formül

kulak çınlamasına çare ibrahim saraçoğlu kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu çınlaması kürü u vitamini u vitamini sıvı Kulak çınlamasıyla ara sıra hepimiz karşı karşıya kalırız batıl bir inanç olan kulak çınlaması sonucunda hatta "biri benim lafımı ediyor" deriz Aslında alakası olmayan ve kulak problemi olan kulak çınlamasına karşı İbrahim Saraçoğlu'nun önerdiği bitkisel kürü sizlerle...
  2. İbrahim Saraçoğlu'ndan tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formül

İbrahim Saraçoğlu'ndan tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formül

şekeri düşüren bitkisel formül hamilelik şekerini düşüren bitkiler şekeri bitkiler ibrahim saraçoğlu ibrahim saraçoğlu şeker düşürücü Tansiyon ve şeker hastalığı birçok kişinin ortak derdi Dr. İbrahim Saraçoğlu tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formülü öneriyor şimdi sizlere bu bitkisel formül hakkında detaylara geçiyorum Beyaz lahanananın zayıflamadan tutunda çeşitli hastalıklarında...
  3. Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yumurtlayan yastık hamile kalma formülleri mrb kızlar sizlere etkili kürler yazıcam lütfen deneyin çünkü bunlarla hamiile kalmış pek çok arkadaşlar var ben de bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedim lütfen sizinde bildiğiniz kürler ve bilginiz varsa bu sayfaya yazın hamile kalamayn bebekten yoksun kalan bizlere yardımınız olsun şimdiden yazan arkadaşlara teşekkür ederim
  4. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

Kulak çınlamasına bitkisel çözüm Kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu Kulak çınlaması hemen herkesin yaşadığı bir durumdur melekler :) Ancak bu hayatınızı olumsuz etkiliyor ve bir türlü geçmiyorsa, Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun önerilerine kulak verebilirsiniz :) Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması (Tinitus) şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık,...
  5. Hamile kalmayı kolaylaştırıcı öneriler burada

Hamile kalmayı kolaylaştırıcı öneriler burada

Hamile kalmak için yapılması gerekenler hamilelik takvimi Selam kızlar cok guzel bır metın okudum hamıle kalmak ıcın guzel bılgıler var sızlerlede paylasmak ıstedım Öncelikle yumurtlama dönemine yakın zamanlarda ilişkiye girmeye özen göstermek gereklidir. - Haftada 2 veya 3 kere düzenli cinsel ilişki hamilelik şansını arttırmak için yeterlidir. Her gün ilişki olması şansı daha fazla...

Sayfayı Paylaş