gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbrahim Saraçoğlu'ndan sınavda zihin açan kür tarifi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ibrahim saraçoğlu kür tarifleri sınavda zihin açıcı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, sınav zamanında ki heyecana ve strese iyi gelen, zihin açan kür tarifini verdi. Meleklermekani.com olarak bu kür tarifini, sınav hazırlıkları yapan Melek'lerimize sunuyoruz.

Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu 25 Mart Cuma Günü Foz Tv’de yayınlanan Hayatın Şifreleri programında Sınav zamanı zihin açıcı kür tarifi önerdi.Her akşam taze sıkılmış havuç suyunun zihin açmada etkisinin büyük olduğunu belirten Saraçoğlu ayrıca havuç suyuna 1 damla sıvıyağ eklenilmesinin faydayı arttırdığını belirtti.Küre 1 hafta devam edilecek.

İbrahim Saraçoğlu'ndan sınavda zihin açan kür tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

tüylenmeyi önleyen bitkiler Birçok bayanın ortak sorunu olan adet düzensizliğini önleyen bazı bitkisel kürlerden sizler için İbrahım Saraçoğlu'ndan bazı bitkisel kürlerden bahsetmek istiyorum Saraçoğlu bu adet düzensizliğinden ortak şikayetçi olan tüm bayanlar için doğadan gelen şifalarla hazırlamış olduğu kür hakkında detaylı bilgiye geçiyorum Kadınların en büyük sorunu olan adet...
  2. İbrahım Saraçoğlu'ndan Kansızlığa karşı kereviz ve ıspanak kürü

İbrahım Saraçoğlu'ndan Kansızlığa karşı kereviz ve ıspanak kürü

kereviz ve ıspanak gebelikte kereviz hamilelikte kansızlığa karşı bitkisel çözüm Kansızlığa karşı bazı bitkisel ve ilaç tedavi yöntemleri vardır ben şu an İbrahım Saraçoğlunun tavsiye etmiş olduğu kansızlığa iyi gelen bitkisel kürden bahsetmek istiyorum Demire bağlı anemi bir diğer ismiyle kansızlık hastalığı için kereviz ve ıspanak ile hazırlanmış bir kür etkili olacaktır. Kansızlık...
  3. İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak ağrısına çözüm

İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak ağrısına çözüm

kulak ağrısına çözüm İbrahim Saraçoğlu kulak ağrısı çekenler için vermiş olduğu bitkisel kürü sizlerle paylaşmak istiyorum tamamen doğal olan bu formülle kulak ağrınıza son verebilirsiniz ama yinede doktor kontrollerinizi ihmal etmeyiniz Dr İbrahim Saraçoğlu Kulak ağrısına çözüm olarak soğan suyunu öneriyor. Ağrıyan kulaktan içeri 1 damla (fazla damlatmayın) çiğ soğan suyu damlatın. Ya da...
  4. Zihin Açan Dua

Zihin Açan Dua

Zihin Açan Dua istiyorum sizden lütfen bana Zihin Açan Duayı yazın.
  5. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

Kulak çınlamasına bitkisel çözüm Kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu Kulak çınlaması hemen herkesin yaşadığı bir durumdur melekler :) Ancak bu hayatınızı olumsuz etkiliyor ve bir türlü geçmiyorsa, Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun önerilerine kulak verebilirsiniz :) Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması (Tinitus) şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık,...

Sayfayı Paylaş