gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İbrahim Şevki 22 ocakta söylediği şarkı I will Always Love You O Ses Türkiye İbrahim Şevki 22 Ocak İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü

O Ses Türkiye yarışmasında 22 Ocak akşamı İbrahim Şevki'nin söylediği I will Always Love You şarkısının sözlerini sizler için ve İbrahim Şevki hayranları için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.

If I should stay,
    I would only be in your way.
    So I'll go, but I know
    I'll think of you ev'ry step of the way.

And I will always love you.
    I will always love you.
    You, my darling you. Hmm.

Bittersweet memories
    that is all I'm taking with me.
    So, goodbye. Please, don't cry.
    We both know I'm not what you, you need.

I will always love you.

I hope life treats you kind
    And I hope you have all you've dreamed of.
    And I wish to you, joy and happiness.
    But above all this, I wish you love.

I will always love you.
    I will always love you.
    I will always love you.
    I will always love you.
    I, I will always love you.

You, darling, I love you.
    Ooh, I'll always, I'll always love you.

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Whitney Houston - Will always love you

Whitney Houston - Will always love you

l will always love you l will love you always şarkı sözü whitney housten Whitney Housten - Will always love you If I should stay Eğer kalmam gerekiyorsa I would only be in your way Sadece yolunu keserdim So I'll go Bu yüzden gideceğim But I know Ama biliyorum ki I'll think of you every step of the way Yolun her adımında seni düşüneceğim Nakarat : And...
  2. I Love You...

I Love You...

i love you ı love you
  3. I Love You Gifleri

I Love You Gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. ı love you

ı love you

siz sevgi nedir bilirmisiniz bunlarıda beğeneceğinize eminim BIR AVUCTU ARADIGIM, YUREGIMI KOYACAGIM, BIR CIFT GOZDU, GOZUMDEN SAKINACAGIM BAKMAYA KIYAMAYACAGIM. NE SAIRLEIN MISRALARINDA NEDE PICASSONUN MONALISASINDA. ¦ YURUYORUM YINE SOKAKLARDA, YAGMUR YAGIYOR SACLARIMA, SUZULUP KARISIYOR GOZ YASLARIMA, DAYANAMIYORUM YOKLUGUNA, GEL GOTUR BENI UZAKLARA. ¦ AKLIMDAYDIN GUN GECEYE...
  5. İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak o şarkının sözlerini rica ediyorum sizden

Sayfayı Paylaş