gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İbrahim Şevki İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr İbrahim Şevki İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak ta söylediği o şarkı var mı sizde

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbrahim Şevki İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak taki o şarkıya bayıldım sizde sözleri var mı
  2. Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Arkadaşlar Elif Şengül Resim şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkısına bittim ve sözlerini istiyorum
  3. Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak

Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak

Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak bütün serseriler için o sözleri istiyorum :)
  4. O Ses Türkiye İbrahim Şevki İstanbul şarkı sözü

O Ses Türkiye İbrahim Şevki İstanbul şarkı sözü

İbrahim Şevki 8 Ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye İbrahim Şevki 8 ocak İbrahim Şevki İstanbul şarkı sözü 8 Ocak akşamı O Ses Türkiye yarışmasında İbrahim Şevki'nin seslendirdiği İstanbul şarkısının sözlerini, o şarkıya oy verenler için ve siz Melek'lerimiz için paylaşıyoruz :) Saçlarını dağıtır rüzgar Yeditepe üzerinden Hatıralar tarihin küllerini savurur Kadın gibi, kısrak gibi...
  5. İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak o şarkının sözlerini rica ediyorum sizden

Sayfayı Paylaş