gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Su Gibi programının solisti olan Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları son günlerin bomba haberlerinden biri. Bu konu hakkında ilk kez konuşan Dilan'ın ardından İbrahim Tatlıses de bir açıklama yaptı. İşte detaylar...

"Su Gibi" programının solisti Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu öne sürüldü. Çıtak iddiayı yalanlamadı, "Yeri ve zamanı geldiğinde konuşurum" dedi.

"ŞU AN KONUŞMAMAM GEREKİYOR"

Çıtak, iddialarla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bu konuyla ilgili sorulara yanıt vermeyeceğim. Şu an konuşmamam lazım, avukatım da böyle istiyor. Yeri ve zamanı geldiğinde sizlere her şeyi açıklarız. Bu konuyla ilgili ne annem, ne de ben konuşacağız. Açıklama resmi yollarla olacak. Biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Bunların içinde kaybolmak insanın canını sıkıyor. 'Su Gibi' programında bunlar konuşulurken, aslında orada bile değildim. Programın ilk seansında çıkıp şarkımı söyledim. Köpeğim rahatsız olduğu için yayından çıkıp onu veterinere götürdüm. 'Dilan stüdyoyu terk etti' demeleri çok ilginç, çünkü orada bile değildim. Ben müzisyenim ve müzisyen kimliğimle konuşulmak istiyorum. Şu an yaşananları dışarıdan bir göz olarak izliyorum."

Dilan Çıtak'ın 2011'in mart ayında silahlı saldırıya uğrayan ve uzun bir süre tedavi gören İbrahim Tatlıses'i hastanede ziyaret ettiği de öne sürüldü.

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Tatlıses Albümü Neden 2008

İbrahim Tatlıses Albümü Neden 2008

ibrahim tatlıses albüm ibrahim tatlısesin albümleri tatlıses 20009 albümleri son albüm Müzik dünyası bu albümü bekliyor… 19 Mart Çarşamba günü piyasaya çıkan İbrahim Tatlıses’in yepyeni albümünün ilk video klibi “Tosuna” isimli şarkıya çekti bile. ALBÜM PARÇALARI 1. Neden Söz & Müzik : İbrahim Tatlıses 2. Kop Gel Günahlarından Söz & Müzik : Yıldız Tilbe 3. Sözüm Yok Artık Söz...
  2. İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

Silahlı saldırının ardından gecce.com yazarlarından İzzet Çapa röpörtaj için gitmiş İbrahim Tatlıses'in Odasına ve gördüğü son durumla ilgili düşüncelerini gecce.com da anlatmış meleklerim. Haberi baştan sona kadar okuduğumda daha doğrusu röpörtajı, İbrahim Tatlıses'i görmeyi yada dinlemeyi ne kadar özlediğimi anımsadım birden. Öyle yada böyle İbrahim Tatlıses, bu ülkenin yetiştirdiği ve...
  3. İbrahim Tatlıses ile ilgili Flas İddia !!!!!

İbrahim Tatlıses ile ilgili Flas İddia !!!!!

İbrahim Tatlıses ile İlgili Flaş İddia! Uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafı felç olan İbrahim Tatlıses şarkı söyleyebilecek mi? Milyonların merakla sahnelere çıkmasını beklediği İbrahim Tatlıses bir ameliyata daha girdi. Öyle ki bu ameliyatın İbrahim Tatlıses'in sesini düzeltmek için olduğu bile ortaya atıldı. Uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafı felç olan ve hala yürümekte...
  4. İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu!

İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu!

Bu sayfa; İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süre önce ortaya çıkan solist Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları üzerine "]İbo açıklama yapmış ancak Dilan hiç konuşmamıştı. Geçtiğimiz gün attığı tweetle suskunluğunu bozan Dilan bakın neler söylemiş.. İbrahim Tatlıses’in kızı...
  5. Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

ibrahim tatlıses haberleri dilan çıtak Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak geçtiğimiz gün twitter hesabından İbrahim Tatlıses'i hayli kızdıracak bir mesaj attı. İşte Dilan Çıtak'ın Twitter'daki hesabından yazdığı o sözler: "Baba var Cem gibi çocuğuna kızınca sabaha kadar uyuyamayan, baba var çocuğundan haberi olmayan... " Dilan Çıtak bu...

Sayfayı Paylaş