gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İbrahim Tatlıses gözaltına alındı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İstanbul polisince akşam saatlerinde gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Tatlıses'in Vatan Caddesi'deki emniyet müdürlüğü binasına getirildiği öğrenildi. Tatlıses'in, Derya Tuna'yı silahla yaralayan Hüseyin Bozan'ın, ifadesini değiştirerek, "Beni İbrahim Tatlıses azmettirdi" yönünde verdiği ifade üzerine gözaltına alındığı öğrenildi.

BUGÜN MAHKEMEDEYDİ
    Hüseyin Bozan İbrahim Tatlıses hakkında ağır iddialarda bulunmuş, "Derya Tuna'yı vurması için kendini tetikçi olarak tuttuğunu söylemişti. İşte bu iddiaların ardından İbrahim Tatlıses kendini savunmak için bugün mahkemedeydi. "Ben ne kendisini tanırım, ne de konuşmuşluğum var" dedi...

“Küre Operasyonu”nun ardından açılan ve kamuoyunda “Sauna Çetesi” olarak bilinen 18 kişinin yargılandığı davanın sanıklarından türkücü İbrahim Tatlıses ifade verdi.
    Duruşmada ifade veren Tatlıses, bir önceki celse dinlenen Hüseyin Bozan’ın değil, kendisinin mağdur olduğunu savundu.

İDDİALAR DOĞRU DEĞİL
    Derya Tuna’yı Bozan’ın vurduğunu öne süren Tatlıses, Bozan’ın iddialarının doğru olmadığını kaydetti.

KENDİSİNİ TANIMAM
    Benim namusuma ateş edecek, ondan sonra yaşayacak...” ifadesini kullanan Tatlıses, şunları söyledi: “Ben ne kendisini tanırım, ne ederim, ne de konuşmuşluğum vardır. Bana cezaevinden tehdit mektupları gönderdi. İbo Show’da şunu, bunu söyleyeceksin diye... Ben, kendisiyle anlaşmışsam, neden bana tehdit mektupları göndersin? Ortada onun anlattığı gibi olaylar yoktur. Anlattıkları tamamen yalandır. Hüseyin Bozan’ın amacı para sızdırmaktır.”

YALNIZCA CAN BORCUM VAR
    Tatlıses, “Bozan’ın avukatlarının kendisine gelerek, Bozan’ın bir televizyon kanalına çıkıp konuşmaması için 2 milyon dolar para istediklerini” iddia etti.

Yalnızca bir can borcu olduğunu” söyleyen Tatlıses, bugüne kadar hiç kimseye haraç vermediğini, “bu olaylara nasıl bulaştığını anlayamadığını da” söyledi.

Avukatının talebiyle bir soruya yanıt veren Tatlıses, Bozan’ın, İbo Show programını yaptığı televizyon stüdyolarına nasıl geldiğini bilmediğini belirterek, “Bana Bozan’ın geldiğini ve barışmak istediğini söylediler. Bu istek üzerine kendisiyle konuştum. Yanımda terliyordu. Ben öptürmem, ama benim elimi öpmeye kalktı. Canlı yayın olduğu için, olağan güvenlik görevlilerinin dışında kimse yoktu. Onlar da silahsız oluyor” diye konuştu.

Mahkeme Heyeti Başkanı Selahattin Türkeli, Hüseyin Bozan’ın İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nce 27 Mayıs 2008’de dinlendiğini ve buna ilişkin talimatın dosyaya gönderildiğini bildirdi.

Tatlıses’in avukatı Aslıhan Barış Girgin, Bozan’ın daha önce Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesine verdiği ifade ile İstanbul’da verdiği ifade arasında bir çelişki olup olmadığını bilmediklerini belirterek, inceleyip, beyanda bulunmak için süre istedi. Duruşma ertelendi.

internethaber.com

İbrahim Tatlıses gözaltına alındı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. işte İbrahim Tatlıses

işte İbrahim Tatlıses

ünlü türkücü İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses'ten iki yeni proje geliyor..... YENİDEN SİYASETE GİRECEK YENİ ALBÜMÜN MÜJDESİNİ VEREN İBRAHİM TATLISES KÜRTÇE ŞARKI OKUYACAĞINI DA SÖYLEDİ. Müzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses, önceki gecce Günay'da sevenleriyle buluştu. İki aydır Cuma gecceleri Günay'da sahne alan İmparator sürprizini açıkladı ve 4 hafta daha Cuma gecceleri Günay'da...
  3. İbrahim Tatlıses parmaklarını oynatabiliyor

İbrahim Tatlıses parmaklarını oynatabiliyor

ibrahim tatlıses iyileşti, sağlık durumu nedir diye merak eden arkadaşlar merakınız burada giderilecek:) Uğradığı silahlı saldırıdan sonra sol tarafına felç inan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'ten güzel bir haber geldi Melek'ler. Nihayet İbrahim Tatlıses parmaklarını oynatibiliyormuş. ALMANYA’DAKİ Murnau Kaza ve Yanık Kliniği’nde yatan İbrahim Tatlıses’in vücudunun sol kısmındaki felcin...
  4. İbrahim Tatlıses Kimdir?

İbrahim Tatlıses Kimdir?

ibrahim tatlıses, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü sanatçılarımızdan İbrahim Tatlıses'in hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; İbrahim Tatlıses 1954 yılında Şanlıurfa'da doğdu. Sanatçının çocukluğu hep yokluklarla geçmişti. Sesinin güzel olması nedeni ile yöreye has "Sıla Geceleri"nde hep büyüklerinin yanında...
  5. İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

ibrahim tatlıses, haberleri, resimleri, yönetmen koltuğuna oturdu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. geçirdiği silahlı saldırının ardında İbrahim Tatlıses iyileşme yönünde ilerliyor melekler :) İşkolik olarak bilinen İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Tatlıses, tedavisinin sürdüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...

Sayfayı Paylaş