gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses Hızla İyileşiyor!Son Fotosu..

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

ibonun son fotosu ibrahim tatlıses son fotoları ibonun fotoları ibrahim tatlısesin tatlıses foto
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hastanede ziyaret ettiği sanatçı İbrahim Tatlıses’i çok iyi gördüğünü belirtirken, milletvekili adaylığı ile ilgili olarak, "Ben şimdi müracaatını aldım" dedi.
    Vallahi İbrahim Tatlıses ölümlerden döndü gerçekleşmesi çok zor olan birşeyi başardı..Allah yardımcısı oldu. Son fotografı Melekler..

sudembeyaz bunu beğendi.
  2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    rabbim acil şifalar versin. yürek burkan bir görüntü gerçekten. onu böyle görmek beni derinden üzdü.
    allahtan acil şifalar dilerimm inşallah biran önce iyileşirrr.

4. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ay insallah iylesir allah sevenlerine bagislasin ne diyem

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ay yazık çok kötü olmuş zayıflamış allah acil şifa versin tüm şifa bekleyen kullarına

6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Ayyy yazık yaaa kurtulması gerçekden mucize pek çok aman aman sevdiğim bir sanatçı değil kendisi ama vurulduğunun ilk gününden beri
    allahtan acil şifalar diledim sonuçta iyi bir insan ve birçok kişinin ekmeğini veriyor açtığı iş yerleri ile eminim herkesin duası onu iyileştirecekkk tekrar diyorum allahım acil şifalar versin...

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    allah yardımcısı olsun ama kötü görünüyo ya yazık

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbrahim Tatlıses hayranı değilim ama onu ekranlarda hep, dik ve güçlü gördükten sonra, bu görüntüleri beni de üzdü doğrusu... Evet dik ve güçlü dururdu hep, demek ki gerçekten de çok güçlüymüş ki, bir mucizeyi başardı ve hayata tutundu.

ALLAH tez zamanda ayağa kalkmasını nasip etsin ve şifasından mahrum etmesin onu ve şifa bekleyen herkesi...

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Onu yine eskisi gibi dimdik göreceğim ben buna inanıyorum.. Neleri başardı baksanıza..

İbrahim Tatlıses Hızla İyileşiyor!Son Fotosu.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. İbrahim Tatlıses Son Dakika

İbrahim Tatlıses Son Dakika

ibo son durum ibrahim tatlises son dakika ibrahim tatlıses öldü dakika tatlıses öldü İbrahim tatlısesin ölmediğini sizlere belirtmek isterim arkadaşlarım. Yakınlarına gözlerini kırparak iyi olduğunu göstermiş. Ameliyattan şimdilik çıktığı gelen bilgiler arasında, tüm sevenlerine duyrulur.
  3. İbrahim Tatlıses Kimdir?

İbrahim Tatlıses Kimdir?

ibrahim tatlıses, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü sanatçılarımızdan İbrahim Tatlıses'in hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; İbrahim Tatlıses 1954 yılında Şanlıurfa'da doğdu. Sanatçının çocukluğu hep yokluklarla geçmişti. Sesinin güzel olması nedeni ile yöreye has "Sıla Geceleri"nde hep büyüklerinin yanında...
  4. İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

ibrahim tatlıses, haberleri, resimleri, yönetmen koltuğuna oturdu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. geçirdiği silahlı saldırının ardında İbrahim Tatlıses iyileşme yönünde ilerliyor melekler :) İşkolik olarak bilinen İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Tatlıses, tedavisinin sürdüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...
  5. İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

Silahlı saldırının ardından gecce.com yazarlarından İzzet Çapa röpörtaj için gitmiş İbrahim Tatlıses'in Odasına ve gördüğü son durumla ilgili düşüncelerini gecce.com da anlatmış meleklerim. Haberi baştan sona kadar okuduğumda daha doğrusu röpörtajı, İbrahim Tatlıses'i görmeyi yada dinlemeyi ne kadar özlediğimi anımsadım birden. Öyle yada böyle İbrahim Tatlıses, bu ülkenin yetiştirdiği ve...

Sayfayı Paylaş