gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses İflas mı Etti ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ibrahim tatlıses iflas haberleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçirdiği silahlı saldırıcı sonucu yaralanan ve uzun süre tedavi görmek zorunda kalan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses 'in iflas ettiği haberleri magazin dünyasını karıştırdı. Battığı yönünde söylentiler dolaşan İbrahim Tatlıses bakın bu dedikoduya nasıl cevap vermiş ...

İbrahim Tatlıses, hakkında çıkan 'battı ' iddialarına ateş püskürdü.

Tatlıses, ekonomik olarak oldukça sıkıntılı günler geçirdiği ve 2 milyon 100 bin liralık borcunu ödeyemediği için 11 şirketine haciz işlemleri başlatıldığı haberleri üzerine twitter'dan isyan eti.

İbrahim Tatlıses İflas mı Etti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanctuary Records iflas etti!

Sanctuary Records iflas etti!

Bünyesinde The Charlatans, Spiritualized, Ocean Colour Scene ve Morrissey gibi isimleri bulunduran ünlü plak şirketi Sanctuary Records kapandı. Universal Music tarafından geçtiğimiz sene 44.5 milyon pounda alınan plak şirketi, sene içinde 56.7 milyon pound kaybedince battı ve sonunda kapandı. Sanctuary Records'a bağlı olan isimler, bundan sonra Universal'a bağlı başka bir plak şirketinden...
  2. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  3. Kadınlar Hastanede İbrahim Tatlıses İçin Kavga Etti

Kadınlar Hastanede İbrahim Tatlıses İçin Kavga Etti

mahsun kırmızıgül ibrahim tatlıses kavgası ibrahim tatlıses mahsun kırmızıgül kavgası tatlısesin hanımları tatlisesin hanimlari hanımları Uğradığı silahlı saldırı sonucu hastanede tedavi altında tutulan İbrahim Tatlıses'i ziyarete gelen kadınlar arasında gerginlik yaşanmış kızlar...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına :tik: İbrahim Tatlıses'in aynı zamanda oğlu İdo'nun da annesi olan eski...
  4. Kodak iflas etti

Kodak iflas etti

Kodak kapandığını ilan etti 1975'de ilk dijital kamerayı üreten Kodak, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde iflas koruma başvurusunda bulunmuştu. Ve fotoğraf devi, aldığı yeni kararla artık dijital kamera üretmeyeceğini açıkladı.Kodak yönetiminden Pradeep Jotwani yaptığı açıklamada günümüzün şartlarına göre daha çok kar marjı olan ürünler üreteceklerini ve bu karar sayesinde Kodak'ın yıllık...
  5. iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

geçen yıl eski eşimden boşandım ve halen temyizde olan bi dava bu şimdi eski eşim ve avukatı geçmiş ödenmemiş nafaka borçları için baskı yapıyor ve ben dükkanımı iflas edip devrettim şu an işsizim nafaka ödeyecek durumum yok ne yapabilirim?

Sayfayı Paylaş