gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ibrahim Tatlises - Imkani Yok

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses imkanı yok ayrılmanın imkanı yok ibrahim tatlıses ayrılmanın hayalin gözümde perde İmkanı Yok

Unut deme sakın bana
    Unutmanın imkanı yok
    Kara sevdan sarmış beni
    Kurtulmanın imkanı yok
    Hayalin gözümde perde
    Çare yok bendeki derde
    Yaşamanın imkanı yok
    Ayrılamam imkanı yok
    Duman ile ateş gibi
    Doğa ile güneş gibi
    Ta ezelden bir eş gibi
    Ayrılmanın imkanı yok

Söz: Selahattin Sarıkaya
    Müzik: Uğur Bayar

Ibrahim Tatlises - Imkani Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

ibrahim tatlıses dönmüyor ibrahim tatlıses dönmüyor geri geri indir mp3 indir işte dostlar mp3 İşte Dostlar (Dönmüyor Geri) Kınamayın dostlar Allah aşkına Yalvardım yakardım dönmüyor geri Çaresiz kalmışım çıldıracağım Ağladım sızladım dönmüyor geri dönmüyor geri İşte dostlar budur halim Görmedim ben böyle zalim Bilsem onu severmiydim Dönmüyor dönmüyor dönmüyor geri Kolundan tutupta...
  2. Ibrahim Tatlises - Kimde Var

Ibrahim Tatlises - Kimde Var

ibrahim tatlısesin boyu ibrahim tatlıses kimde var tatlısesin kaç çocuğu var tatlisesin kac cocugu tatlıses kaç cocuğu Kimde Var Böyle kaşlar böyle gözler Kimde var kimde de var Böyle gülüş böyle nazlar Kimde var kimde de var Al yanaklı gül dudaklı yarim var Can alıcı bakışları kimde var kimde de var Kimde var kimde de var Böyle güzel kimde var Öldürücü gülüşleri kimde var kimde de var İnce...
  3. Ibrahim Tatlises - Saygimiz Vardir

Ibrahim Tatlises - Saygimiz Vardir

ibrahim tatlıses insanız insana saygımız vardır ibrahim tatlıses karınca bir karınca yuvasını kaybetse mademki insandır saygımız vardır bir yuvasını kaybetse Saygımız Vardır Bir karınca yuvasını kaybetse O gece yatamam kaygımız vardır Bir yaprak dalından sararıp düşse Ezilir yüreğim duygumuz vardır Ha kutuplarda bir eskimo genci Ha Afrikada garip bir zenci Farketmez ne dili ne rengi Madem...
  4. Ibrahim Tatlises - Sensiz Geceler

Ibrahim Tatlises - Sensiz Geceler

ibrahim tatlıses hani ya nerede beyaz evimiz ibrahim tatlıses beyaz evimiz hani ya nerede sensiz geceler Sensiz Geceler Baharı görmeden hazana erdi Açmadan soluyor sensiz çiçekler Her akşam güneşin battığı yerde Hıçkırıp ağlıyor sensiz geceler Her akşam güneşin battığı yerde Benimle ağlıyor sensiz geceler Mektuplar resimler soldu elimde O eski şarkımız kaldı dilimde Gelirsin diyerek günün...
  5. Ibrahim Tatlises - Urfalimisan

Ibrahim Tatlises - Urfalimisan

ibrahim tatlıses urfalımısan ibrahim tatlıses harranlımısan Urfalımsan Ben gülüyem gülmüsen Ben seviyem sevmisen Ben geliyem gelmisen Çok naz ediysen Urfalımısan Ben naz ediysem Harranlımısan Sen esmersen güzelsen Gözlerini süzersen Ne gelirsen ne gidersen Urfalımısan hep naz edersen Harranlımısan çok naz edersen Saçlarıdan bir tel ver Yanağıdan bir gül ver Yüreğiden bir yer ver Söz-Müzik:...

Sayfayı Paylaş