gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

ibrahim tatlıses kiminle evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İbrahim Tatlıses evlendi İbrahim Tatlıses evlendimi İbo Ayşegül Yıldız evlendi
    İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız'la tedavi gördüğü hastanede bu akşam saatlerinde evlendi... Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı...
    İbrahim Tatlıses, hastane yatağında dünya evine girdi.
    Ayşegül Yıldız ile hayatını birleştiren Tatlıses'in nikahını Mustafa Sarıgül kıyarken, çiftin nikah şahitliğini işadamı Yüksel Çağlar ile Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yaptı.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yok artıkk evlendimiiiiii anaaa hayırlı olsunnn ne diyek sonunda birisi iboyuu nikaha ikna etti demek:D:D

yediği kurşunlar beynine çok zarar vermiş belli

Ecrinnur, pınar atcı ve burçemm bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi olabilir. Belkide ölüm korkusunu yaşadığı için dünyada yapması gereken bir işin olduğunu ve bununda Ayşe Yılmaz olduğunu düşünmüştür kimbilir. Mesut bahtiyar olsunlar inşallah.:)

burçemm bunu beğendi.
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

BU adam zaten evli değil mi, memleketindeki eşi nikahlı karısı değilmi yani, ben anlamıyorum bunların işlerini, kimin eli kimin cebinde yani :)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbrahim Tatlıses ve eşi Ayşegül Yılmaz'a mutluluklar diliyorum. Ayrıca Ayşegül Yılmaz'ı da tebrik ediyorum, nihayet biri nikahını alabildi İbo'nun :D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7. ş.siz

ş.siz Forum Okuru

ibo senden bunu beklemezdimmm sen yaralandığında ben nasıl ağladım şimdi evelnedin diye ağlıyorum

8. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar güzel kız nasıl iboyu tercih etti aşk işde demkki ...

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşkmı böyle aşkmı olur... Bu adamın sadece sesini beğeniyorum onun dısında zerre adamlık oldugunu düşünmüyorum ayran gönüllü bu ne yahu bi o bi bu bi şu bu adam kaç kişiyle evlendi nikah kıydı sevgili oldu hep ortada hep orta mide bulandırıcı bide marifet evlenmişmiş bizde tüm sıkıntılarımızı herseyımızı bıraktık ıbo evlenıyormu evlenmıyormu dıye beklıyorduk merak edıyorduk sabırsızlıkla memlekette daha onemlı sorunlar varken allah ıcın boyle haberlerı mumkun oldukça yayınlamayın.... Nasıl bır mıde var anlamıyorum o kalbe kaç kişi sığdırabılıyor ınsan.... Aşk meşk oldugunu kesınlıklede dusunmuyorum

ibrahim tatlıses kiminle evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. İbrahim Tatlıses Kiminle Birlikte

İbrahim Tatlıses Kiminle Birlikte

ibrahim tatlises kiminle birlikte ibrahim tatlises kiminle beraber tatlıses beraber kimle kim 2009 TATLISES'İN GİZLİ AŞKI! İBRAHİM TATLISES YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI. İDDİALARA GÖRE SANATÇI BİR BAŞKA ÜNLÜ İLE BİR SÜREDİR GİZLİ AŞK YAŞIYOR Önceki akşam Star TV’de yayınlanan Mega Magazin programında İbrahim Tatlıses’in Bez Bebek dizisinin yıldızı Evrim Akın ile gizli aşk yaşadığı açıklandı....
  3. İbrahim Tatlısesi Kim Vurdu

İbrahim Tatlısesi Kim Vurdu

ibrahim tatlısesi kim vurdu ibrahim tatlises kim vurdu tatlısesi tatlıses tatlises vurdular Biliyorsunuz İbrahim Tatlıses bu gün içinde vuruldu. Haberini sizlerle paylaşmıştık arkadaşlarım. Peki kim vurdu ? Bu soru şu anda gizliliğini hala korumakta, kimin vurduğu ile ilgili ne t bir haber olmamakla beraber, Tatlıses'in aracını üç araba abluka altına almış ve çıkan saldırıda Tatlıses'in...
  4. İbrahim Tatlıses Kimdir?

İbrahim Tatlıses Kimdir?

ibrahim tatlıses, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü sanatçılarımızdan İbrahim Tatlıses'in hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; İbrahim Tatlıses 1954 yılında Şanlıurfa'da doğdu. Sanatçının çocukluğu hep yokluklarla geçmişti. Sesinin güzel olması nedeni ile yöreye has "Sıla Geceleri"nde hep büyüklerinin yanında...
  5. İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

ibrahim tatlıses, haberleri, resimleri, yönetmen koltuğuna oturdu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. geçirdiği silahlı saldırının ardında İbrahim Tatlıses iyileşme yönünde ilerliyor melekler :) İşkolik olarak bilinen İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Tatlıses, tedavisinin sürdüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...

Sayfayı Paylaş