gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses ne demek istedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'BENİ KİMSEYLE KARIŞTIRMASIN'Vallahi bende bilmiyorum ne demek istediğini ama haberin devamına bakarsak, okursak anlayacağız gibi :) [​IMG] İBO “BİNİCİ” SÖZÜYLE NE DEMEK İSTEDİĞİNİ DE AÇIKLADI.

İbrahim Tatlıses, uçağı için “Leş gibi kokuyor” diyen Demet Akalın’a “Eskiden at, avrat, silah vardı. Atın yerini uçak aldı. Ben hiç leş gibi ata binmedim. O benim nasıl binici olduğumu iyi bilir” diyerek göndermede bulunmuştu. Tatlıses’e “binici” sözüyle ilgili ne demek istediğini sorduk.

Tatlıses, “Bu sözlerinizle Demet Akalın ile daha önce birlikte olduğunuz iması çıkıyor” sorumuza İbo “Haa o anlama mı geldi, çok geç anlamışsınız” cevabını verdi ve şöyle devam etti: “Ben ona biraz aklını başına alsın, beni kimseyle karıştırmasın anlamında söyledim. Ticarette asla şaka olmaz, alay olmaz. Demet bizim uçakta o röportajı yaparken pilotumuz da söylediklerini duymuş. Öyle konuşmak geri zekalılık ve bence çok ayıp. Zaten ben ona o sözleri haddini bildirmek için söyledim.”

Tatlıses, Akalın’ın “İçi leş gibi kokuyor” dediği uçağını değiştireceğini de belirterek “Yarın (bugün) Ausburg’dan aylar önce siparişini verdiğimiz uçağı almaya gideceğiz. 8 kişilik Beach 400 A tipi uçak alacağız. Bunu öbür uçakla takas edeceğiz. Üzerine de 1 milyon doların biraz üzerinde para vereceğiz. Parayı veren uçağımızı kiralar. Demet de parasını verip uçağımızı kiralamaya devam edebilir” dedi. Akalın ve sevgilisi Oğuz Kayhan, İbo’nun sözleri karşısında sessiz kaldı.
    Vatan

İbrahim Tatlıses ne demek istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. İbrahim Tatlıses Albümü Neden 2008

İbrahim Tatlıses Albümü Neden 2008

ibrahim tatlıses albüm ibrahim tatlısesin albümleri tatlıses 20009 albümleri son albüm Müzik dünyası bu albümü bekliyor… 19 Mart Çarşamba günü piyasaya çıkan İbrahim Tatlıses’in yepyeni albümünün ilk video klibi “Tosuna” isimli şarkıya çekti bile. ALBÜM PARÇALARI 1. Neden Söz & Müzik : İbrahim Tatlıses 2. Kop Gel Günahlarından Söz & Müzik : Yıldız Tilbe 3. Sözüm Yok Artık Söz...
  3. İbrahim Tatlıses - Neden 2008 Album Tanıtımı

İbrahim Tatlıses - Neden 2008 Album Tanıtımı

İbrahim Tatlıses - Neden 2008 Album Tanıtımı Neden Söz & Müzik : İbrahim Tatlıses Kop Gel Günahlarından Söz & Müzik : Yıldız Tilbe Sözüm Yok Artık Söz & Müzik : Reza Zarrab Bir Yıldız Kaydı Söz & Müzik : İbrahim Tatlıses Gelmezsen Gelme Söz & Müzik : İbrahim Tatlıses Hadi Hadi Söz : Anonim Müzik : Aslı Zen Eşik Taşı Söz & Müzik : Reza Zarrab Pusat Söz & Müzik :...
  4. İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

Silahlı saldırının ardından gecce.com yazarlarından İzzet Çapa röpörtaj için gitmiş İbrahim Tatlıses'in Odasına ve gördüğü son durumla ilgili düşüncelerini gecce.com da anlatmış meleklerim. Haberi baştan sona kadar okuduğumda daha doğrusu röpörtajı, İbrahim Tatlıses'i görmeyi yada dinlemeyi ne kadar özlediğimi anımsadım birden. Öyle yada böyle İbrahim Tatlıses, bu ülkenin yetiştirdiği ve...
  5. cemo ne demek istedi

cemo ne demek istedi

Sevgili melekler şok şok şok editörümüz cemo az önce bi nime edem gelem dedi nime nedemek cemo ne demek istedi yoksa bize bişey anlatmayamı çalıştı

Sayfayı Paylaş