gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses Sahnelere Dönüyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses yeni albüm 2013 ibrahim tatlıses haberleri

Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses sahnelere dönüyor. Geçirdiği silahlı saldırının ardından ölümden dönen ünlü türkücü, Evlenmiş ve bir de kız çocuk sahibi olmuştu. Erbil Uluslararası Konut Fuarına katılan Tatlıses, "Yarım ismini vereceğim kasetimi üç ay sonra piyasaya sunacağım, ilk konserimi de Erbil'de vereceğim" dedi. İşte detaylar...

Erbil Uluslararası Konut Fuarı'nın açılışı, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (İKBY) hükümet Sözcüsü Sefin Dizai, Erbil Valisi Nevzat Hadi ve sanatçı İbrahim Tatlıses tarafından yapıldı.

Tatlıses burada, Zaho'da inşa edeceği bin 628 konutluk projesinin tanıtımını da gerçekleştirdi.

İlk defa göğsünü gere gere bir projeye el attığını söyleyen Tatlıses, "Bugüne kadar yaptığım işleri, ağzıma bile almak istemiyorum. Çünkü resmen kullanıldım, aldatıldım. Yapılan projelerde imzam vardı ama kendim yoktum. Bir adam, sürekli beni kandırdı. Adam yalancının teki çıktı. Ben vurulduktan sonra sevenlerimi kullandı. Bana bir yardımı dokunmadı. Herkes o kişiyi tanıyor, kim olduğunu, ne olduğunu biliyor" diye konuştu.

"Irak halkından özür diliyorum" diyen Tatlıses, "Bundan sonraki projeler benimdir. Bu saatten sonra Irak halkı, en güzeline layıktır. Biz de en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Bütün gayretim budur" ifadelerini kullandı.

"Kasetim üç ay sonra"

Tatlıses, ne zaman konser vereceğiyle ilgili soruya, "İlk konserimi Erbil'de vereceğim. Ama burada öyle geniş bir yer yok. Çünkü yüz binlerce insan gelecek. Devleti de zora sokarız. Koruma, güvenlik çok zor bir olay" cevabını verdi.

Uğradığı silahlı saldırıdan sonra hiç kaset yapmayan Tatlıses, üç ay sonra çıkacak "Yarım" isimli bir kasetin hazırlığı içinde olduğunu da söyledi.

6 ülkeden 48 inşaat firmasının katıldığı konut fuarı, 30 Haziran'a kadar devam edecek. Erbillilerin, fuara ilgisinin yoğun olduğu gözlendi.

İbrahim Tatlıses Sahnelere Dönüyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahnelere dönüyor

Sahnelere dönüyor

3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ardından da eşi Berna Nuri Süer’le ayrılık kararı alan Nez sahnelere dönüyor. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Nez, yaşadığı sıkıntılı günleri atlatmaya çalışıyor. Artık sadece işiyle ilgileneceğini söyleyen Nez, 16 Şubat akşamı Studio Live’da sahneye çıkacak. Şovunda İngilizce ve Türkçe parçalar seslendirecek olan Nez, dansıyla...
  2. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  3. İbrahim Tatlıses Önümüzde ki Ay Türkiye'ye Dönüyor!..

İbrahim Tatlıses Önümüzde ki Ay Türkiye'ye Dönüyor!..

ibrahim tatlıses türkiyeye döndümü ibrahim tatlises türkiyeye döndümü tatlıses almanyadan döndü mü tatlises turkiyeye dondumu ibrahim tatlıses, Türkiyeye dönüyor, iyileşti, tedavisi, Almanyada, ibo, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses hayranlarına müjde!Tedavisi biten imparator önümüzde ki ay ülkemize dönecek.Ntvmsnbc nin verdiği bilgi şöyle:...
  4. İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

ibrahim tatlıses, haberleri, resimleri, yönetmen koltuğuna oturdu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. geçirdiği silahlı saldırının ardında İbrahim Tatlıses iyileşme yönünde ilerliyor melekler :) İşkolik olarak bilinen İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Tatlıses, tedavisinin sürdüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...
  5. İbrahim Tatlıses 2012 yılbaşı gecesi nerede sahneye çıkacak buyrun öğrenelim Melekler

İbrahim Tatlıses 2012 yılbaşı gecesi nerede sahneye çıkacak buyrun öğrenelim Melekler

ibrahim tatlıses 2012 yılbaşında nerede çıkacak hangi kanalda çıkacak nerede sahne alacak buyrun öğrenelim arkadaşlarım. Geçtiğimiz aylarda silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses hayranlarına şöyle seslendi (bkz: İbrahim Tatlıses hayranlarına sesleniş) Her geçen gün biraz daha iyie giden İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunda soın gelişmeyi parmaklarını oynatabildiğine dair almıştık. Her...

Sayfayı Paylaş