gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses Son Dakika

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ibo son durum ibrahim tatlises son dakika ibrahim tatlıses öldü dakika tatlıses öldü İbrahim tatlısesin ölmediğini sizlere belirtmek isterim arkadaşlarım. Yakınlarına gözlerini kırparak iyi olduğunu göstermiş. Ameliyattan şimdilik çıktığı gelen bilgiler arasında, tüm sevenlerine duyrulur.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şok oldum yaa :S Bizleri ne bulacak gerçekten de hiç belli değil. ALLAH şifa versin...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende duyunca şok oldum :S

İbrahim Tatlıses Son Dakika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. İbrahim Tatlıses Hızla İyileşiyor!Son Fotosu..

İbrahim Tatlıses Hızla İyileşiyor!Son Fotosu..

ibonun son fotosu ibrahim tatlıses son fotoları ibonun fotoları ibrahim tatlısesin tatlıses foto Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hastanede ziyaret ettiği sanatçı İbrahim Tatlıses’i çok iyi gördüğünü belirtirken, milletvekili adaylığı ile ilgili olarak, "Ben şimdi müracaatını aldım" dedi. Vallahi İbrahim Tatlıses ölümlerden döndü gerçekleşmesi çok zor olan birşeyi başardı..Allah...
  3. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  4. İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

ibrahim tatlıses, haberleri, resimleri, yönetmen koltuğuna oturdu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. geçirdiği silahlı saldırının ardında İbrahim Tatlıses iyileşme yönünde ilerliyor melekler :) İşkolik olarak bilinen İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Tatlıses, tedavisinin sürdüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...
  5. İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

Silahlı saldırının ardından gecce.com yazarlarından İzzet Çapa röpörtaj için gitmiş İbrahim Tatlıses'in Odasına ve gördüğü son durumla ilgili düşüncelerini gecce.com da anlatmış meleklerim. Haberi baştan sona kadar okuduğumda daha doğrusu röpörtajı, İbrahim Tatlıses'i görmeyi yada dinlemeyi ne kadar özlediğimi anımsadım birden. Öyle yada böyle İbrahim Tatlıses, bu ülkenin yetiştirdiği ve...

Sayfayı Paylaş