gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses Twitterı Bıraktığını Açıkladı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses twitter, twitter hakkında, twitter haberleri
    Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta twitterın kapatılmasıyla gündemin çalkalanması haberinin ardından ünlülerden twitter yorumları gelmeye başladı. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses twitterı bıraktığını açıkladı. Tatlıses'in daha önce attığı bir tweet eleştiri toplamıştı İşte o tweet;

"Twitter’ın kapatılması beni üzmedi. Hem hakaret et hem de bu hesap benim değil de. Yok ya özgürce belden aşağı sonra çamura yat, ne güzel ya... Haber özürlüğünü anladık da bana belden aşağı vuracak ve ben hiçbir şey yapamayacağım bu nasıl bir özgürlük mahkemeye gidiyorsun ben yazmadım. Delikanlı adam ben yazdım inkar etmiyorum der, der de nasıl diyecek twitter çıkalı sanal âlem kabadayıları da çoğaldı. Yaşasın sanal âlem."

Tatlıses, Twitter'a veda ettiğini ise şöyle duyurdu..

twitter-tatlıses.jpg

İbrahim Tatlıses Twitterı Bıraktığını Açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  2. İbrahim Tatlıses Konser Tarihleri

İbrahim Tatlıses Konser Tarihleri

ibrahim tatlıses konserleri ibrahim tatlises konser tarihleri tatlıses konser tarihleri konserleri beytem plaza Ben İbrahim Tatlıses'i her ne kadar sevmesemde sevenleri azımsanacak gibi değil bende bu yüzden onu seven melişlerimiz olabilir diye bu konser haberlerini paylaşmak istedim:) İbrahim Tatlıses İstanbul da Sanatçı: İbrahim Tatlıses Yer : Günay Restaurant - Büyük dere Cad....
  3. İbrahim Tatlıses... BASINA KIZDI, SERVETİNİ AÇIKLADI!

İbrahim Tatlıses... BASINA KIZDI, SERVETİNİ AÇIKLADI!

ünlü türkücümüz ibrahim tatlıses hangi ilimizde doğmuştur ibrahim tatlıses hangi ilimizde doğmuştur Maşallah çok azmış dana ne olsun yahuu:D Basında çıkan “serveti dudak uçuklatan ünlüler” listesinin ilk sırasında yer almak, İbrahim Tatlıses’i kızdırdı. Listedeki bilgilerin yanlış olduğunu ileri süren türkücü, mal varlığını yazılı olarak açıkladıktan sonra listeyi “ıbrahim Tatlı...
  4. İbrahim Tatlıses Son Dakika

İbrahim Tatlıses Son Dakika

ibo son durum ibrahim tatlises son dakika ibrahim tatlıses öldü dakika tatlıses öldü İbrahim tatlısesin ölmediğini sizlere belirtmek isterim arkadaşlarım. Yakınlarına gözlerini kırparak iyi olduğunu göstermiş. Ameliyattan şimdilik çıktığı gelen bilgiler arasında, tüm sevenlerine duyrulur.
  5. İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

İbrahim Tatlıses Yönetmen koltuğunda

ibrahim tatlıses, haberleri, resimleri, yönetmen koltuğuna oturdu, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. geçirdiği silahlı saldırının ardında İbrahim Tatlıses iyileşme yönünde ilerliyor melekler :) İşkolik olarak bilinen İbrahim Tatlıses, uzun bir aradan sonra yönetmen koltuğuna oturdu. Tatlıses, tedavisinin sürdüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon...

Sayfayı Paylaş