gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ibrahim Tatlises - Urfalimisan

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses urfalımısan ibrahim tatlıses harranlımısan Urfalımsan

Ben gülüyem gülmüsen
    Ben seviyem sevmisen
    Ben geliyem gelmisen
    Çok naz ediysen Urfalımısan
    Ben naz ediysem Harranlımısan
    Sen esmersen güzelsen
    Gözlerini süzersen
    Ne gelirsen ne gidersen
    Urfalımısan hep naz edersen
    Harranlımısan çok naz edersen
    Saçlarıdan bir tel ver
    Yanağıdan bir gül ver
    Yüreğiden bir yer ver

Söz-Müzik: Naci Eray

Ibrahim Tatlises - Urfalimisan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ibrahim Tatlises - Atesli

Ibrahim Tatlises - Atesli

ibrahim tatlıses ateşli Ateşli Geleni geçeni yakıyor bu güzel Ateşli ateşli bakıyor bu güzel Bir kere göreni yanılıp seveni Ateşten ateşe atıyor bu güzel Ateşli ateşli halleri eritti beni Ateşli ateşli gözleri kör etti beni Ateşli ateşli hallere düşürdü beni Ah.. ateşli Bir alev ırmağı akıyor bu güzel Yanmamış canları yakıyor bu güzel Gözleri bir alev sözleri bir şeker Dil döker kandırır...
  2. Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

Ibrahim Tatlises - Dönmüyor Geri

ibrahim tatlıses dönmüyor ibrahim tatlıses dönmüyor geri geri indir mp3 indir işte dostlar mp3 İşte Dostlar (Dönmüyor Geri) Kınamayın dostlar Allah aşkına Yalvardım yakardım dönmüyor geri Çaresiz kalmışım çıldıracağım Ağladım sızladım dönmüyor geri dönmüyor geri İşte dostlar budur halim Görmedim ben böyle zalim Bilsem onu severmiydim Dönmüyor dönmüyor dönmüyor geri Kolundan tutupta...
  3. Ibrahim Tatlises - Kimde Var

Ibrahim Tatlises - Kimde Var

ibrahim tatlısesin boyu ibrahim tatlıses kimde var tatlısesin kaç çocuğu var tatlisesin kac cocugu tatlıses kaç cocuğu Kimde Var Böyle kaşlar böyle gözler Kimde var kimde de var Böyle gülüş böyle nazlar Kimde var kimde de var Al yanaklı gül dudaklı yarim var Can alıcı bakışları kimde var kimde de var Kimde var kimde de var Böyle güzel kimde var Öldürücü gülüşleri kimde var kimde de var İnce...
  4. Ibrahim Tatlises - Saygimiz Vardir

Ibrahim Tatlises - Saygimiz Vardir

ibrahim tatlıses insanız insana saygımız vardır ibrahim tatlıses karınca bir karınca yuvasını kaybetse mademki insandır saygımız vardır bir yuvasını kaybetse Saygımız Vardır Bir karınca yuvasını kaybetse O gece yatamam kaygımız vardır Bir yaprak dalından sararıp düşse Ezilir yüreğim duygumuz vardır Ha kutuplarda bir eskimo genci Ha Afrikada garip bir zenci Farketmez ne dili ne rengi Madem...
  5. Ibrahim Tatlises - Sensiz Geceler

Ibrahim Tatlises - Sensiz Geceler

ibrahim tatlıses hani ya nerede beyaz evimiz ibrahim tatlıses beyaz evimiz hani ya nerede sensiz geceler Sensiz Geceler Baharı görmeden hazana erdi Açmadan soluyor sensiz çiçekler Her akşam güneşin battığı yerde Hıçkırıp ağlıyor sensiz geceler Her akşam güneşin battığı yerde Benimle ağlıyor sensiz geceler Mektuplar resimler soldu elimde O eski şarkımız kaldı dilimde Gelirsin diyerek günün...

Sayfayı Paylaş