gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'TATLISES VE SEZEN’İ BEN YARATTIM!' [​IMG] SELÇUK URAL ÖNCEKİ GECCE KATILDIĞI BİR KONSERDE YİNE MAGAZİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞECEK ŞOK AÇIKLAMALAR YAPTI. ORTALIK FENA KARIŞACAK!..

İstanbul valiliği öncülüğünde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından Cemal Reşit Rey’de düzenlenen Öğretmenler Günü konserinde Selçuk Ural unutulmayan eserlerini seslendirdi.Ural, konser sonrası medyaya ilginç açıklamalar yaptı; Selçuk Ural, 'Kendine dikkat eden spor yapan alkol almayan bir insanım, Levent Tenis Kulübü’nde her daim ödül alan bir sporcuyum. Bu camiada herkese emeğim geçti. İbrahim Tatlıses’i bir oto tamircisinde bulup çıkaran, Sezen Aksu’yu İzmir’den getiren benim. Adını verebileceğim pek çok insana sahiplik ettim. TRT’de ’Bizden Size’ adlı bir program vardı. Oraya çıkan meşhur oluyordu, İbo’yu alıp o programa ben çıkardım ve önünü ben açtım' diye konuştu. Sibel Can’a dokunan sözleri geçtiğimiz dönemlerde medyaya yansıyan Selçuk Ural, ihanet başta olmak üzere söylediği sözlere açıklık getirdi.. Ural, 'Hakan ihaneti her yerden gördü, iş hayatından, arkadaşlarından gördü, ben medyada çıkan gibi ihanet derken kimseyi kast etmedim, Sibel, benim torunlarımın anasıdır, eğer Sibel ile ilgili konuşmak istesem daha boşandıkları dönemde konuşurdum' dedi. Hızını alamayan Selçuk Ural sözlerine şöyle devam etti ve, '45 senedir bu camiadayım, şuan Tarkan ne ise ben 30 yıl böyle yaşadım, en çok para kazanan insandım. Kadın sanatçıların üç katı para alırdım. Program yaptığım gazinolarda 3 ila 4 saat imza dağıttığım oldu. 3 bin kişi kapıda imza alırdı, beni bilen bilir her zaman en yüksekte oldum' dedi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim
    Sevgili Selçuk Ural'ın tedavi görme zamanı gelmişde geçiyor bence :D:D Selçuk abimiz gündem yaratma adına konuşuyorda konuşuyor mübarek :D:D eee ağzı olan konuşuyor diye boşuna dememişler demi amaa :D:D

İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yanmışım Sönmüşüm Ben

Sezen Aksu - Yanmışım Sönmüşüm Ben

İstersen kapat kapıları Açma bir daha hiç İstersen al beni içeri Tut ölene kadar Ben çoktan hazırım Bana layık gördüklerine Gel dediğin an Bir daha dönüp de bakmam geriye Yanmışım ben Sönmüşüm ben İstersen al aklımı Gecemi gündüzüme karıştır İstersen beni de çıkar yoldan Suça alıştır Ben çoktan geçmişim Bak istikbalimden Hadi çağır artık Tası tarağı toplayıp geleyim hemen Yanmışım ben...
  2. Sezen Aksu - Savaşma Seviş Benimle

Sezen Aksu - Savaşma Seviş Benimle

Söz: Sezen Aksu Müzik: Sezen Aksu, Kıvanch K. Say bakalım yılları bir hesaba vur Hangi anı anında yaşadın Diyebilir misin ki tek doğru budur Bir düşün kaç kere ev bark döşedin Soluklan azıcık bir ara ver bir dur Madem kalbini kalbime taşıdın Aşkı savunmayı öğrenir gurur Ne beni değiştir ne bana uy Savaşma seviş benle Hayata karış benle İyi günde kötü günde Olmaya çalış benle Savaşma seviş...
  3. Sezen Aksu - Benimle Ol

Sezen Aksu - Benimle Ol

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan doludizgin duygulardan Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var Haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan Bakalım dünyadaki neslimize Ordaki sevgililer özenip birer birer Gün olur erişirler ikimize Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım...
  4. Sezen Aksu - Ben Annemi İsterim

Sezen Aksu - Ben Annemi İsterim

sezen aksu karadeniz şarkısı sezen aksu annem ben annemi isterim akor dağda belimde odun beni ne hale kodun laz şarkısı dağda belimde odun beni ne hale kodun tarlada ırgat avrat hanende hazır hatun bir uşak göbeğimde altısı eteğimde yedi bitirdi beni anandaki o çene dünyanın gailesi yetmezmiş gibi birde el ayak çekilince sen bitersin dibimde (X2) vur çalsın kemençelerde ben bir horon...
  5. Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şıklıkla yarıştı

Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şıklıkla yarıştı

Bodrum'da tatil yapan arabeskin iki starı Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şıklıkları ve marka tutkularıyla dikkat çekti. Plajda, havuzda hatta spor yaparken bile gayet şık ve marka kıyafetlerle görüntülenen iki ünlü isim, modanın yeni ikon adayları.. Gözler onlarda Gencebay'ın tenis oynarken giydiği Dolce Gabbana ayakkabısı, Calvin Klein tişortu ve Vakko şortu çok konuşulmuştu....

Sayfayı Paylaş