gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Tatlıses'in Bir Kızı Daha Mı Var?

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olup olmadığı yolunda bilgilere yer vermektedir. Su Gibi programın da herkesi hayrete düşürüp kafalar da soru işareti oluşturan Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunu belirtmişti.

Acaba Dilan kısa yoldan meşhur olmanın hayallerini mi kuruyor yoksa gerçekten Tatlıses'in kızı mı?

İbrahim Tatlıses yaşadıkları birliktelik ve aşklarla yıllarca magazin dünyasından ismi hiç düşmeyen sanatçıların başında geliyor. Hatta Tatlıses'in kadınları diye de birçok ünlü kadınların isimlerini de az çok biliyorsunuz. Bizler bu ünlü kadınları biliyoruz da birde ünsüzleride var:D:D Tatlıses sesinin güzelliği ve yorumu kadar çapkınlıkları ile de çok ünlü bir sanatçı. Dilan Çıtak'a şöyle bir baktığım da sima olarak Tatlıses'e biraz da olsa benzettim. İşin garibi Serpil Çakmaklı da bu konu da Dilan Çıtak'a destek oluyor. Çünkü bu olayı yıllar önce duyduğunu ama sesini çıkarmadığını söyleyerek magazin dünyasını şaşkına çevirdi. Ve yine ne gariptir ki Tatlıses konu ile ilgili suskunluğunu hala korumaya devam ediyor.

Ne düşünüyorsunuz sizce İbrahim Tatlıses'in kızı olabilir mi ne dersiniz?

Bu olayla ilgili bugün başka bir gelişme yaşandı. Tv8'de yayınlanan' Aramızda Kalsın' programına konuk olan Serpil Çakmaklı " Dilan Çıtak’ın İbrahim Tatlıses’in kızı iddialarına, ‘Dilan’ın annesi Işıl benim yanımda çalışıyordu. Hamileliğini gördüm. Kendisine telefonlar geliyordu. Işıl eskiden 'İbrahim Tatlıses’den çocuğum var' demişti. Işıl’ın konuşması lazım. Ben her şeye tanığım ama İbrahim Tatlıses çıkıp konuşmalı. Mahkemede şahitlik yaparım. Ben de bu olayı herkes kadar biliyorum ama yasal olarak bilmek isterim. Ben bu olaya 1985 yılından beri bilmeme rağmen ağzımı fermuarla kapattım’ dedi.

İbrahim Tatlıses'in Bir Kızı Daha Mı Var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Tatlıses'den tatlı jestler

İbrahim Tatlıses'den tatlı jestler

İmparator olunca nam şan önemli tabii eli bolda olmak gerek işte İbo'dan hediyeler........ BONKÖR İBO! SEVGİLİSİ AYŞEGÜL YILDIZ'A 72 AY TAKSİTLE EV ALAN İBRAHİM TATLISES, DANSÖZÜ DİDEM'E DE MADDİ DESTEK VERİP YENİ ARABA ALDI... İbrahim Tatlıses’in yanındakiler ihya oluyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Ayşegül Yıldız’a Bağcılar’da lüks bir sitede 72 ay taksitle ev alan Tatlıses, şimdi de...
  2. İbrahim Tatlıses'ten İyi Haber!

İbrahim Tatlıses'ten İyi Haber!

ibrahim tatlıses, ibo, sevindirici haber, iyileştimi, şarkı egzersizleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'ten sağlığı ile ilgili iyi bir haber geldi! Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Tıbbi Koordinatörü Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon, sanatçı İbrahim Tatlıses'in tedavisine ilişkin bilgi verdi. "Tatlısas'e...
  3. İbrahim Tatlıses'in Kızı Doğdu

İbrahim Tatlıses'in Kızı Doğdu

Bu sayfa; İbrahim Tatlıses'in Kızı Doğdu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basının merakla takip ettiği İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız dün gece doğum yaptı. Son günlerde sıklaşan doktor ziyaretlerinde Yıldız'ı yalnız bırakmayan magazin basını çiftin dün gece bir kız çocuk sahibi olduğunu duyurdu. Ayşegül Tatlıses’in doğumunu gerçekleştiren Acıbadem...
  4. İbrahim Tatlıses Bir Kez Daha Dede Oluyor!

İbrahim Tatlıses Bir Kez Daha Dede Oluyor!

ibrahim tatlıses, ibrahim tatlıses haberleri, ibrahim tatlısesin melek zübeyde Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde 2 yıllık eşi Ayşegül Yıldız'la ayrılık kararı alan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, mutlu bir haber aldı. Tatlıses'in Perihan Savaş ile olan evliliğinden olan kızı Melek Zübeyde 5 aylık hamile! BKM yapımı “Düğün Dernek” filminin galası, önceki akşam Kanyon Cinemaximum...
  5. İbrahim Tatlıses'i Bir Kez Daha Öldürdüler!

İbrahim Tatlıses'i Bir Kez Daha Öldürdüler!

ibrahim tatlıses öldümü, ibrahim tatlıses vuruldumu, ibrahim tatlıses öldü Sosyal paylaşım ağı Twitter bugünler de ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in öldüğü yolunda çıkan haberlerle çalkalanıyor. Yalan yanlış haberlere biri daha eklenerek Tatlıses'i atılan twitterle öldürdüler. Bununlada kalmayıp ünlü sanatçının öldüğü haberini tiye alanlar ise attıkları twitlerle dalga geçtiler. Haberin...

Sayfayı Paylaş