gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ibrahim tatlısesin ilk eşi

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlısesin eşleri ibrahim tatlısesin karıları ilk eşi kızları karısı İşte karşınızda ibrahim tatlısesin ilk eşi yani birinci eşi bu arkadaşlarım. [​IMG]

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    yüzünü görseydik.merak ediyordum :)

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    aman neyini görcen işte kadın o da hahaha

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak ediyorum nasil birsey diye

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bende bir resim ekledim konuya ama yinede tam belli değil arkadaşlarım çarşaflı olduğu için yapacak bişey yok en neti buydu :D

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    benim annem, amcam çok eskiden görmüşler çok güzel değil normal bir kadın işte hahaha
    eskiden çarşaflı değildi sonradan çarşafa girmiş :D:D

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saygı
    arkadaşlar, neyine göreceksiniz. yorumlarınızdan sadece inancından dolayı dalga geçtiğiniz fikrine kapıldım. Kadın böyle inanıyor. böyle yaşıypr. diğerleri gibi şuramı buramı göstereyim demiyor. benide çeksinler banada baksınlar diye süslenmiyor. saygı duyalım lütfen...

Ibrahim tatlısesin ilk eşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir?

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir?

Sevgilinize/Eşinize aldığınız ilk hediye nedir? Bazen içten bir buse ve kırmızı bir gül sevdiğinize en güzel hediye bunun dışında ona aldığınız ilk hediye ne?
  2. İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

canım eşim canım eşime BÖYLE SEVDİM İŞTE Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin...
  3. Ahu Yağtu ilk eşi kim

Ahu Yağtu ilk eşi kim

Ahu Yağtu ilk eşi kim ? Merhaba arkadaşlar Ahu Yağtu ilk eşi kim bilen var mı acaba, çok merak ettim de :S
  4. Özgecan'ı katleden Suphi Altındöken'in eşi ilk kez konuştu

Özgecan'ı katleden Suphi Altındöken'in eşi ilk kez konuştu

Mersin’in Tarsus ilçesinde Özgecan Aslan’ı öldürüp yakan Suphi Altındöken’in eşi N.A.'nın Jandarma alınan ifadeleri gün yüzüne çıktı. N.A., cinayetten sonra eve gelen eşinin yüzünde, ellerinde, boynunda çırmık ve çizik izleri ve kan lekeleri olduğunu, gözünün altında morarma bulunduğunu söyledi. Eşinin Özgecan Aslan’ı öldürdüğünü jandarmada öğrenen N.A. “Bu konuyu ilk defa sizden duyuyorum....
  5. Ece Erken'in Eşi İlk Kez Konuştu

Ece Erken'in Eşi İlk Kez Konuştu

Ece Erken'in kendinden 11 yaş küçük eşi Serkan Uçar haklarında çıkan boşanma haberlerinden ve Ece Erken'in boşanma haberlerini doğrulamasından sonra ilk kez konuştu. Serkan Uçar ,eşi Ece Erken'in benimle ve oğlu Eymen ile yeterince ilgilenmiyor açıklaması üzerine ,"Ben oğluma canımı veririm gördüğünüz gibi her yakaladığım fırsatta Çeşmeye onları görmeye geliyorum "dedi.

Sayfayı Paylaş