gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İbrahim Tatlısesin son yeni hali saçlarını boyadı şarkı söyledi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses son hali ibrahim tatlıses yeni hali ibrahim tatlıses saçlarını boyadı ibrahim tatlıses yeni şarkıları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Uğradığı silahlı saldırıdan sonra, bir süre hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses, sağlık durumu haberlerinden sonra Ayşegül Yıldız'la evlenmesiyle gündeme gelmişti. İbrahim Tatlıses Yılbaşında sahnede olurmu diyen hayranlarını sevindirecek Melek'lerim. Çünkü İbrahim Tatlıses yeni hali için saçlarını siyaha boyadı ve mikrofon başına geçti. İbrahim Tatlıses yeni albüm de yapar inş diyor ve İbrahim Tatlıses yeni şarkıları için gün sayıyoruz. İşte İbrahim Tatlıses son durumu Melek'lerim.

Poll Production By Polat Yağcı'nın yapımcılığında 'Mucize' adını verdiği albümünün şarkı seçimleri için okumalara başlayan İbrahim Tatlıses, mutluluğunu eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses, prodüktörü Polat Yağcı, menajeri Eyüp Kanat ve ekibiyle pasta keserek kutladı.

'Mucize' albümünde 12 yepyeni bestenin yer aldığını belirten Polat Yağcı, sanatçısının rahat bir ortamda çalışması için her türlü lüksü sağlıyor. İbrahim Tatlıses'in moralinin çok iyi olduğunu ve yeni albümünde üç bestesiyle de yer alacağını belirten Yağcı, albümün her türlü hazırlıklarının büyük bir titizlikle çalışan ekip tarafından yürütüldüğünü belirtti.

SAÇLARINI TEKRARDAN SİYAHA BOYADI

'Allah'ın bana yaşattığı bu mucizeyi ben de sevenlerimle paylaşmak için gün sayıyorum' diyen Tatlıses, şu anda tüm motivasyonunun bu albüm olduğunu ve dinleyicilerinin beklediğine değecek bir albüm geldiğinin müjdesini de verdi.

Tatlıses'in saçlarını siyaha boyadığı ve günden güne kendisini toparladığı da gözlerden kaçmadı. Bu arada Mucize, Tatlıses'in 43. albümü olacak.

İbrahim Tatlıses, işlerinin başına eşi Ayşegül Yıldız'ı geçirdi.

İbrahim Tatlıses (59), 13 Mart'ta Maslak'ta uğradığı silahlı saldırıda başından vurulmuş, sol tarafı felç olmuştu. 27 Eylül'de ise kendinden 29 yaş küçük olan 12 yıllık sevgilisi Ayşegül Yıldız ile Maltepe'de tedavi gördüğü klinikte evlenmişti.
    İbrahim Tatlıses sahibi olduğu Tatlıses TV, Tatlıses Kebap ve otelinin başına genç eşini geçirdi. Haftanın 4 günü şirkete giden Ayşegül Tatlıses'e İbo'nun Adalet Durak'tan olan oğlu Ahmet Tatlı yardım ediyor.

SadmiN bunu beğendi.
İbrahim Tatlısesin son yeni hali saçlarını boyadı şarkı söyledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Tatlısesin Kızı Melek Zübeyde işletmeci oldu

İbrahim Tatlısesin Kızı Melek Zübeyde işletmeci oldu

ibrahim tatlısesin kızı melek melek zübeyde tatlıses ibrahim tatlısesin kızı zübeyde tatlıses biyografi biyografi TATLISES'İN KIZI İŞ VEREN OLDU... ÜNLÜ SANATÇI İBRAHİM TATLISES, KIZI MELEK ZÜBEYDE VE DAMADI VOLKAN AKKAŞ'IN, SAMANDIRA'DAKİ YEMEK FABRİKA AÇILIŞINA KATILDI. Perihan Savaş ve oğlu Savaş Zafer'in de bulunduğu açılışta Tatlıses, fabrikayı dolaştı. Tatlıses hayırlı işler...
  2. Saçımı nasıl boyadım?!

Saçımı nasıl boyadım?!

Hafta sonu saçlarımı boyadım. Yalnız boyamı değiştirdiğim için yeni bir boyaya tereddütüm vardı, Migros'ta gördüğüm Tints of Nature organik boyasını aldım. İçinde amonyak olmadığını okuduğum için denemek istedim. Sizce nasıl olmuş rengi, resmimi ekliyorum.
  3. İbrahim Tatlısesin Son durumu

İbrahim Tatlısesin Son durumu

ibrahim tatlıses son durum ibrahim tatlises son durum tatlisesin durumu tatlısesin durumu tatlıses Başına aldığı uzun namlulu silah ile vurulan, İbrahim tatlıses ile alakalı şu saatlerdeki son durum aynen şu şekilde meleklerim. Doğan Haber Ajansından Uğur Aladdin oğlunun verdiği bilgilere göre; Maslak Acıbadem hastanesindeyiz, uzun namlulu silahla saldırıya uğramış, şu anda ameliyata alınmış...
  4. İbrahim Tatlıses'in son hali çok yaşlanmış ya

İbrahim Tatlıses'in son hali çok yaşlanmış ya

ibrahim tatlıses son hali resimleri fotoları fotoğrafı görüntüleri burada arkadaşlar. Aylar önce silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, hayranlarını korkuttu. Nihayet sağlığına kavuşan İmparator İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde hastaneden çıktı ve kızı Melek Zübeyde'nin evine kavhaltıya gitti. Damadıyla sohbet edip, torununu seven İbrahim Tatlıses'in son hali beni üzdü. Çok...
  5. İbrahim Tatlısesin En Son Hali 27 Kasım 2011

İbrahim Tatlısesin En Son Hali 27 Kasım 2011

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süre müzikten ayrı kalan İbrahim Tatlıses, 'Mucize' adlı yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Poll Production By Polat Yağcı'nın yapımcılığında 'Mucize' adını verdiği albümünün şarkı seçimleri için okumalara başlayan İbrahim Tatlıses, mutluluğunu eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses, prodüktörü Polat Yağcı, menajeri Eyüp Kanat ve...

Sayfayı Paylaş