gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ibrahim tatlıses'in vurulmadan önceki son sözleri

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses ibrahim tatlises tatlıses son hali ibonun son hali tatlısesin görüntüleri İbrahim tatlıses biliyorsunuz vurulmuş.Bende haberi M.M magazin farkıyla öğrendim.Olayın gelişmeleri ;

''OLMADI ŞİMDİ BU OLMADI ''

Dün gece uğradığı silahlı saldırı sonucu başından vurulan İbrahim Tatlıses'in vurulduktan hemen sonra yaşadıklarını eski basın danışmanı Ozzy anlattı.

Ozzy, saldırı anında yanında bulunanlardan aldığı bilgilere göre Tatlıses'in vurulduktan hemen sonra bilincinin açık olduğunu ve hastaneye götürülürken sürekli olarak "Olmadı şimdi, olmadı bu." sözlerini söylediğini belirtti.
    Asistanı Damla Buket Çakıcı ve şoförüyle birlikte program çıkışında uğradıkları silahlı saldırıda başından vurulan Tatlıses'in şoförü hakkında da bilgi veren Ozzy, şoförünün saldırıdan yara almadan kurtulduğunu söyleyerek, şoförünün "Kurşunlar sağımızdan solumuzdan her tarafımızdan akıyordu. Ben de kendimi yere attım. Onu koruyamadım." dediğini söyledi.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    Allah şifa versin çok üzülüyorum yaa bunu kimler yaptıysa Allah cezalarını versin İbrahim Tatlısesin deyimiyle

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yakında çıkar bu sır perdesinin arkasında oaln gerçekler :S Ne olursa, olsun bir insanın hayatına son vermek istemek büyük vijdansızlık ve insanlık dışıdır diye düşünüyorum:S ALLAH yardımcısı olsun...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten vahim bir durum, nedir ne olmuştur, kimle kötü düşmüştür ? Aslında bunların en iyi cevabını yakınları biliyordur. Yani " olmadı şimdi bu olmadı " demesinden birşeyler çıkartmak mümkün. Neye göre olmadı, kim yaptı da yakışı kalmadı olmadı ?

Yakında çıkar gibi düşünsekte, bu tür olaylarda taraflar birşey söylemiyor arkadaşlarım. İnşallah sevenlerinin duaları kabul olur ve Tatlıses yaşar. Ama felç kalma rizikosu var inşallah öyle bir durum olmaz. Olursa çok kötü olur. En azından ben İbrahim Tatlıses'i felç olarak düşünemiyorum :(

Ibrahim tatlıses'in vurulmadan önceki son sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümden önceki son sözler!

ölümden önceki son sözler!

- Lan olum Rus ruleti öyle mi oynanır dur da göstereyim. - Teker teker gelin layn... - Sevgilim, abin bizi böyle görse ne yapardı? - Korkma, bu tünelden yllardr tren geçmiyor... - Abi çevremizde fazla polis yok, teslim olmayalım, kaçalım abi... - Geeel, geeel, sağ yap gel. - Abi çok seri bi araba bu yaaa... - Demek piranha dedikleri şey bu. Hiho, bak Hulusi abi bıyıkları ile oynuyom bi...
  2. son sözler

son sözler

elektrikçiye ne gerek var canım, ben şimdi hallederim... ben sarı ışıkta geçerim... gel abi burası boyu geçmiyor... yalan sölüyorsam şuracıkta öleyim... korkma hanım bu saatte kapımızı kim çalacak? tanıdık biridir... abi, şeyran doldurur... gelen şey köpek balığına ne kadar benziyor... oğlum lan şu herife ayı deme bak......
  3. Annelikten önceki son doğum gününü kutladı.

Annelikten önceki son doğum gününü kutladı.

Üç aylık hamile olan Pınar Altuğ 34'üncü yaşını kutladı. Eşi Yağmur Atacan ve yakın dostlarıyla birlikte bir yemek düzenleyen Altuğ'un keyfi yerindeydi. Annelikten önceki son doğum gününü kutlayan başarılı sunucu 3 aylık hamile olmasına rağmen hala formda olan vücuduyla da dikkat çekti. habertürk
  4. İbrahim Tatlıses'in son hali çok yaşlanmış ya

İbrahim Tatlıses'in son hali çok yaşlanmış ya

ibrahim tatlıses son hali resimleri fotoları fotoğrafı görüntüleri burada arkadaşlar. Aylar önce silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, hayranlarını korkuttu. Nihayet sağlığına kavuşan İmparator İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde hastaneden çıktı ve kızı Melek Zübeyde'nin evine kavhaltıya gitti. Damadıyla sohbet edip, torununu seven İbrahim Tatlıses'in son hali beni üzdü. Çok...

Sayfayı Paylaş