gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

İç burkan bir hırsızlık hikayesi...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Bence bu cocuga degil, bu cocugu bu duruma getirenlere ceza vermeli... Çocuk Yurdu'nda kalan 15 yaşındaki GA hırsızlık yapmak için bir eve girdi... Evden çaldıklarını okuyunca yüreğiniz burkulacak.
    Çoçuk Esirgeme Kurumu’nda kalan 15 yaşındaki G.A. yurttan kaçarak hırsızlık yapmak için bir eve girdi… Polis ekipleri G.A.’yı evin arka bahçesinde saklanırken yakalandı…
    Polis gördükleri karşısında şoke oldu… G.A.’nın çaldığı eşyalar yalnızca bir otomobil teybi, saç kurutma makinesi ve bir bez bebekti...
    Polis gördüklerine inanamayınca evde başka bir hırsızın olabileceğini düşünerek arama yaptı... Ancak başkası yoktu... GA'nın canı bir bebekle oyun oynamak istemişti belki... Ne ailesi ne de ailecek bindikleri bir araba vardı... Ama o yine de bir otomobil teybini almayı belki de onunla bir otomobilleri varmış hayaliyle oynamayı tercih etmişti.

3 yıl önce Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Çocuk Yuvası'na yerleştirildiği anlaşılan GA, yuvaya teslim edildi. Ailesinin de bakıma muhtaç ve sorunlu oldukları belirtilen G.A. ile ilgili soruşturma sürüyor.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
İç burkan bir hırsızlık hikayesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hırsızlık

Hırsızlık

Rüyada bir sey çalmak, zina ve faize isaret eder. Rüyada görülen hirsiz taninmiyorsa o Azrail (A.S.)'dir. Taniniyorsa o hirsiz malini çaldigi kimseden faydalanacagi bir ilim meslek ya da bir söz ögrenir. Bir kimse rüyada evine tanimadigi bir hirsizin yahut ibrigini veya kadinlara nisbet edilen ber seyi çalsa, tabir yine böyledir. Rüyada hirsizlik yaptigini gören kimsenin evine hirsizlarin...
  2. Türk çocuğu tarafından gönderilen yürek burkan bir mektup...

Türk çocuğu tarafından gönderilen yürek burkan bir mektup...

. 08 Ekim 2005 tarihinde büyük bir deprem felaketi ile karşı karşıya kalan ve yaklaşık 70 bin vatandaşını kaybeden Pakistan Devlet Başkanı General Pervez Müşerref, 24 Kasım’da bir Türk çocuğu tarafından gönderilen yürek burkan bir mektubu kendi resmi sitesinde yayınladı.” “Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi’nden bir çocuğun Pakistanlı depremzedelere gönderdiği, içinde 1 YTL bulunan anlamlı...
  3. üzücü bir aşk hikayesi

üzücü bir aşk hikayesi

üzücü hikayeler Adam genç eşini çok seviyor,bir o kadarda kıskanıyordu öyleki iş yerinde yemek verildiği halde,her öğlen o uzun yola rağmen evine gidiyor,eşiyle birlikte yemek yiyordu.Kadın, eşinin sadece yemek yemek için geldiğini düşünüyordu.Bilmediği bir şey vardı eşi kendisini kontrol ediyordu.Bu bilinmeyenle uzun süre birlikte yediler yemeklerini taa ki adam gelipte eşini evde bulamayana...
  4. Bir başörtüsünün hikayesi

Bir başörtüsünün hikayesi

Burası bir kumaş pazarı... Ben de bir zamanların gözde bir kumaşıydım. Ama şimdi eskisi gibi bana rağbet etmiyorlar. Modam geçmiş. Renklerim canlı değilmiş. Yaşlı işiymişim. Bu yüzden diğer parlak renklerin altında kalmış ezilme tehlikesiyle karşı karşıyaydım O karanlık ve tozlu yerde yıllardan beri bekliyordum. Üstümdeki top kumaşların parçaları bitiyor yenileri geliyordu. Ustam kumaşları...
  5. Bir Ayrılışın Hikayesi

Bir Ayrılışın Hikayesi

İşte böyle bitmiş gitmiş yürekler ayrılamayan yürekler, ayrılan ellerle.:uhu: Erkek kadına dedi ki: -Seni seviyorum, ama nasıl? avuçlarımda camdan bir parça gibi kalbimi sıkıp parmaklarımı kanatarak kırasıya, çıldırasıya... Erkek kadına dedi ki: -Seni seviyorum, ama nasıl? kilometrelerce derin, kilometrelerce dümdüz, yüzde yüz, yüzde bin beşyüz yüzde hudutsuz kere yüz... Kadın...

Sayfayı Paylaş