gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

iç çamaşır varken hamile kalınırmı,iç çamaşırıma sperm değdi hamile kalırmıyım,üstümde çamaşır varken hamile kalırmıyım ,çamaşırla gebe kalmak mümkünmü hakkında bilgiler
    Özellikle genç kızların yaşadığı cinsel ilişki sonrasında merak ettikleri sorulardan biri de iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalır mıyım korkusu oluyor. Aslında bunun için genel olarak uzmanlar tarafından verilen yanıt hayırdır ama tabi bunun nasıl gerçekleştiği de çok önemlidir. Eper sizler tam ağ yerine buluşmuş bir spermli külotu giyiyorsanız elbette hamile kalma şanınız var ama tamamen normal bir şekilde çok az ya da damla şeklinde bulaştıysa ve sizler hemen fark ettiyseniz o halde bir neden olacağını sanmıyoruz

ss.jpg

İç çamaşırım sperm olmuş Hamile kalabilir miyim diye korktuğunuz için o ay ki adet tarihiniz de strese bağlı olarak gecikebilir. Dolayısı ile eğer sizler kendinizden eminseniz ev vajinanın içine girmediğini biliyorsanız korku duymanıza gerek yoktur. Hamile kalmak elbette bu kadar kolay değildir ama dolaylı yollardan da sperm kadının vajinasına kadar ulaşıyorsa o halde hamile kalma şansı artmış oluyor.

Bu gibi durumda yapmanız gereken tek şey adet tarihini beklemek oluyor. Sizler ne zaman hastalanacaksınız o günü bekleyiniz. Birkaç gün gecikme yaşanabilir. Bunları sıkıntı yapmadan bekleyin ve eğer birkaç gün geçtiği halde hala regl olmuyorsanız o halde gebelik testi ile deneme yapabilirsiniz. Olumsuz olma durumunda ise muhtemelen birkaç gün içinde regl oluyor olacaksınız. Olumlu çıkması soncunda ise bir doktora başvurabilirsiniz.

İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sperm yuttum hamile kalırmıyım?

sperm yuttum hamile kalırmıyım?

sperm yutmak hamileliğie yol açarmı,sperm yutmakla gebe kalınırmı,sperm yutup hamile kalan varmı,sperm yutup hamile kalmak mümkünmü,sperm ve hamilelik hakkında bilgiler Birçok kadının en çok merak ettiği konulardan biri de sperm yutmanın zararlı olup olmadığı. Günümüzde artık cinselliğin sadece bebek sahibi olmak için değil, daha fazla heyecan ve zevk alması önemli hale gelmiştir. İş böyle...
  2. Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Selam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.İkimizinde üstünde sadece iç çamaşırları vardı.Ben iç çamaşırıma boşaldım.İç çamaşırının ıslandığını söyledi bunu günde 2 sefer yaşadık.İç çamaşırlarımız varken hamile kalır mı ? Yaşlarımız 18 lütfen ciddi cevaplar istiyorum.
  3. Yumurtlamam olmuyormuş hamile kalırmıyım?

Yumurtlamam olmuyormuş hamile kalırmıyım?

Bir kadının yumurtlama gününde (ovulasyon döneminde) olmadan hamilelik olması mümkün müdür? Yumurtlama gerçekleşmeden de hamilelik meydana gelebilir mi? Bu sorulara cevap vermedee önce hamilelik nasıl olur açıklamak gerekir. Hamilelik oluşması için erkekten gelecek bir spermin ve kadından gelecek bir yumurtanın mutlaka buluşması gerekir. Erkek ve kadının bu üreme hücreleri olmadan hamilelik...
  4. İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Özellikle genç kızların en çok sorduğu sorulardan biri iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım ya da hamile kalma şansım ne kadardır? Öncelikle uzmanlar tıpta hiçbir şeyin olanaksız olmadığının altını çizmekte ve iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım sorusuna kesinlikle hayır diyememektedirler. Bir kadının ya da genç kızın iç çamaşırına sperm bulaşması sonucunda hamile kalma...
  5. hamile kalırmıyım

hamile kalırmıyım

slm ben 2 yıllık evliyim eşimle sürekli sorunumuz var kavga ediyoruz çocuk istemiyor.bende üstüme boşalmasını sağlıyorum o tuvalete gidince enjektörle içime boşaltıyorum hamile kalırmıyım ?

Sayfayı Paylaş