gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Özellikle genç kızların en çok sorduğu sorulardan biri iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım ya da hamile kalma şansım ne kadardır? Öncelikle uzmanlar tıpta hiçbir şeyin olanaksız olmadığının altını çizmekte ve iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım sorusuna kesinlikle hayır diyememektedirler. Bir kadının ya da genç kızın iç çamaşırına sperm bulaşması sonucunda hamile kalma şansı çok düşükte olsa bulunmaktadır.ıslaklık olduğunda hamile kalınıp kalınmayacağı geliyor.
    Dışarıya boşalma sonrası ve cinsel ilişki olmadığı durumlarda boşalma bayanın iç çamaşırı üzerine olduğunda hamilelik riski var mıdır?

Öncelikle bu tür bir ihtimalin yok denecek kadar az olduğunu ifade etmeliyiz.
    Ancak iç çamaşırı tamamen sperm ile bulaşmış ve ıslanmış ise ve bu ıslaklık da vajen ağzı ile temas etmekte ise, çok az da olsa bir hamilelik ihtimali olabilir.

1.jpg

Böyle bir durumda, beklenen adet tarihinde bir gecikme olması durumunda test yaptırılabilir.
    Erkek sperminin kadın vajinasında 72 saat dış ortamda ise 4 veya 5 saat yaşabildiğini belirten uzmanlar sperm için gerekli şartlar oluştuğunda kadının hamile kalma şansı olduğunu belirtiyorlar.

Kadının külotunun iç ağ kısmına erkek spermi bulaşması halinde sperm kendine bir yol bularak vajinadan içeri girebilir ve yumurtaya erişmek için rahme doğru ilerleyebilir ve bunun sonucunda gebelik gerçekleşebilir. Sürtünme yolu ile c**nsellik yaşayan gençler tarafından en çok sorulan soruların başında gelen iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım yanıtına küçük bir ihtimal olsa da evet diyen uzmanlar bu konuda gençlere prezervatif kullanmalarını öneriyorlar.

ilişki sırasında erkeğin kadın vajinasına boşalarak hamilelik oluşması dışında kadının külotuna boşalma söz konusu olmuş ve külot tamamen ıslanarak kadın vajinası ile temas halinde bulunmuş ise hamilelik meydana gelmesi çok küçükte olsa ihtimaller arasındadır. Kadının külotuna sperm bulaşmış ise kadın külotunu vajinasına temas ettirmemeli mümkünse külotu giymeyerek hamile kalma şansını tamamen ortadan kaldırmalıdır.

2. KORKUYODUM

KORKUYODUM Forum Okuru

Yazıyı okumadan önce sevgilimin hamile kalacağını düşünüyordum allahtan belirttiğimiz gibi hamile kalacağı tüm şartları ortadan kaldırmışız üstüne üstlük biz bir de 4 saat sonra ertesi gün hapı kullandırdık ne olur ne olmaz diye kesin hamile değildir değil mi beyza hanım

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikte gebelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Yazıda belirttiğimiz gibi spermlerin,elbiseden çamaşıra ordan vajen içine sızması söz konusu olursa gebelik olabilir.Buda çok düşük ihtimaldir. Tedbir amaçlı ertesi gün hapı kullanılmış %100 güvenilir olmasa da bu ilaç la olası gebelik riski engellenmiş. Partnerinizin mensin de gecikme söz konusu olursa tedbir amaçlı test yapsın..Biz burdan %100 gebelik söz konusu değil diyemeyiz.

İç Çamaşırıma Sperm Bulaştı Hamile Kalırmıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sperm yuttum hamile kalırmıyım?

sperm yuttum hamile kalırmıyım?

sperm yutmak hamileliğie yol açarmı,sperm yutmakla gebe kalınırmı,sperm yutup hamile kalan varmı,sperm yutup hamile kalmak mümkünmü,sperm ve hamilelik hakkında bilgiler Birçok kadının en çok merak ettiği konulardan biri de sperm yutmanın zararlı olup olmadığı. Günümüzde artık cinselliğin sadece bebek sahibi olmak için değil, daha fazla heyecan ve zevk alması önemli hale gelmiştir. İş böyle...
  2. İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?

İç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalırmıyım?

iç çamaşır varken hamile kalınırmı,iç çamaşırıma sperm değdi hamile kalırmıyım,üstümde çamaşır varken hamile kalırmıyım ,çamaşırla gebe kalmak mümkünmü hakkında bilgiler Özellikle genç kızların yaşadığı cinsel ilişki sonrasında merak ettikleri sorulardan biri de iç çamaşırıma sperm bulaştı hamile kalır mıyım korkusu oluyor. Aslında bunun için genel olarak uzmanlar tarafından verilen yanıt...
  3. Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Sperm iç çamaşırı geçer mi ?

Selam kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.İkimizinde üstünde sadece iç çamaşırları vardı.Ben iç çamaşırıma boşaldım.İç çamaşırının ıslandığını söyledi bunu günde 2 sefer yaşadık.İç çamaşırlarımız varken hamile kalır mı ? Yaşlarımız 18 lütfen ciddi cevaplar istiyorum.
  4. Yumurtlamam olmuyormuş hamile kalırmıyım?

Yumurtlamam olmuyormuş hamile kalırmıyım?

Bir kadının yumurtlama gününde (ovulasyon döneminde) olmadan hamilelik olması mümkün müdür? Yumurtlama gerçekleşmeden de hamilelik meydana gelebilir mi? Bu sorulara cevap vermedee önce hamilelik nasıl olur açıklamak gerekir. Hamilelik oluşması için erkekten gelecek bir spermin ve kadından gelecek bir yumurtanın mutlaka buluşması gerekir. Erkek ve kadının bu üreme hücreleri olmadan hamilelik...
  5. hamile kalırmıyım

hamile kalırmıyım

slm ben 2 yıllık evliyim eşimle sürekli sorunumuz var kavga ediyoruz çocuk istemiyor.bende üstüme boşalmasını sağlıyorum o tuvalete gidince enjektörle içime boşaltıyorum hamile kalırmıyım ?

Sayfayı Paylaş