gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

iç dünyam

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

İç dünyam

Dış görünüşü kadar iç dünyasına da önem gösteren bayanlar için.
    Biz bayanlar genelde üstümüzün nasıl olduğuna bakarız.Nasılsa yolda yürürken içimizi kimse görmeyecek.Oysa ki iç giyimimiz de en az dış görünüşümüz kadar önemlidir.Gereken önemi ve özeni göstermek için tek yapmanız reken renginizi seçmek.
    Seksi kırmızı mı?
    Huzurlu mor mu?
    Eğlenceli sarı mı?
    Asil siyah mı?
    Yoksa sevimli ve masum pembe mi? ​

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iç dünyam
    Asil Siyah:D
    teşekkürler canım

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:D
    rica ederimmmm:D

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG]ben bu konsepti alayım:D

iç dünyam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iç dünyanızı değerlendirme testi (!)

iç dünyanızı değerlendirme testi (!)

Bu test birçok profesyonel kuruluş tarafından insanların iç dünyalarını ve başklarıyla ilişkilerini değerlendirmek için kullanılmaktadır.testin sonuç kısmına bakmadan hemen çözmeye başlayınız.cevapları geçmişinize göre değil,şimdiki durumunuza göre veriniz. 1.kendinizi ne zaman en iyi hissedersiniz? a) sabahları b) öğleden sonra ve akşama doğru c) gecenin ilerleyen saatlerinde...
  2. iç dünyanız ne renk?

iç dünyanız ne renk?

Çoğu kadın için iç çamaşırı çok önemli bir ayrıntıdır. Kimisi öncelikli olarak rahatlığı tercih ederek ayrıntılara fazla dikkat etmezken kimi kadınlar için de hangi kıyafetle hangi rengin ve modelin giyildiği ayrı bir önem taşır. Hatta çoğu zaman kadınların gerçek iç dünyasını yansıtır iç giyim. Kadınların iç çamaşırı seçimindeki titizliklerinin nedeni, önce kendilerini seksi ve hoş...
  3. İçimdeki dünya (Süper)

İçimdeki dünya (Süper)

Belki Gelirsin die çok bekledim Gece yarıları mum ışında Pencere kenarında.. belki belki sende izliyorsundur aynı yıldızları die çok düşündüm... sevgimi yolladım en parlak yıldızlarla belkide sevgimdi onlara ışık veren.. sabah olduğunda güneşi çok selamladım...Doğuşunu izledim... Neredeysen Çabuk gel.. Sevgimle açan çiçeklerin rüzgara dayanacak gücü kalamadı.. Onlar hep İlk...
  4. Kıyafet Seçimi İç Dünyanızı Yansıtır

Kıyafet Seçimi İç Dünyanızı Yansıtır

Kıyafetlerinizde uyumlu renk ve aksesuarlar ile kombinasyonu sağlayabilirsiniz. Özellikle renk seçimi sizin iç dünyanızı yansıtır. Eğer karamsar ruh haliniz varsa dağıtmak için canlı renklerdeki kıyafetleri tercih etmelisiniz. Modanın renk ve kombine seçeneklerine verdiğimiz örneklerin iç dünyanızı aydınlatmaya yardımcı olmasını umuyorum.

Sayfayı Paylaş