gebe
  1. Burce melek

Burce melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

İç giyim ve bijuteri bilgisi olanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Burce melek tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlar;

Iç giyim bijuteri dükkanı acicaz ama eminönuu yesildirek te o kadar çok ic giyimci mevcutki uygun fiyatta nerden alacağımızi sasirdik (nbb ,M I gibi markalarıda bulundurucaz ) sonuçta maddi durum u iyi olan var orta olan var insanlar mağdur olmasın diye her bütçeye uygun bulundurmaya calisicaz önerileriniz nelerdir mesela bilen ilgilenen arkadaşlar iç giym haricinde çorabı kaç kuruştan alıyorsunuz vs..

Şimdiden çok teşekkür ederim

İç giyim ve bijuteri bilgisi olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Program ve İçerik Bilgisi

Program ve İçerik Bilgisi

ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ GENEL YETERLİKLERİ E-) PROGRAM VE İÇERİK BİLGİSİ Öğretmen, Türk Millî Eğitim Sisteminin dayandığı temel değer ve ilkeler ile özel alan öğretim programının yaklaşım, amaç, hedef, ilke ve tekniklerini bilir ve uygular. F1.Türk Millî Eğitiminin Amaçları ve İlkeleri Öğretmen, Türk Millî Eğitim sisteminin dayandığı temel değer ve ilkeler ile amaçlarının neler...
  2. kimyasal peeling hakkinda bilgisi olanlar!

kimyasal peeling hakkinda bilgisi olanlar!

Birkac yildir yuzumdeki lekelerden sikayetciyim,ozellikle goz cevremde ve yanaklarimda koyu lekeler olustu,bir suru krem denedim ama hic faydasi olmadi,kimyasal peeling yaptirmayi dusunuyorum ama korkuyorum,yaptiran arkadslar varsa bildiklerini paylasabilirlermi lutfen.:) :) :)
  3. tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

tecrübeli olanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilirmisiniz

melişler ben tahminen 5 yada 6 haftalık hamileyim dr. gittim net bişey söylemedi...şekerim 113 çıkmış dr. yüksek olduğunu söyledi ama ilaç diyet filan vermedi.haftaya bi daha gelmemi söyledi o kadar... ben hamilelikte şekerin son aylarda çıktığını duymuştum ama ilk aylarda hiç duymamıştım..acaba 113 şeker değeri gerçekten çok mu..bilgisi olan lütfen paylaşsın..çok korkuyorum :S ayrıca bana...
  4. Basenleri Geniş Olanlar İçin Giyim Önerileri

Basenleri Geniş Olanlar İçin Giyim Önerileri

basenli bayanlar nasıl abiye giymeli basenli bayanlar için elbise modelleri geniş basenliler için elbise modelleri Geniş basenliler nasıl giyinmeli, giyim önerileri, neler giymeli, ne giymemeli ile ilgili bilgi arkadaşlar Geniş basenler Türk kadınlarının ortak derdi...Birtürlü erimek bilmeyen geniş basenler sayesinde giydiğimiz kıyafatler de çoğu zaman üzerimizde hoş durmaz... Eğer...
  5. Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler Nasıl Giyinmeli Beyaz Tenlilerin Giyim Modelleri Beyaz Tenli Melekler buraya göz atmanızı öneririm....İşte beyaz tenlilere özel giyim modelleri burada....Beyaz tenliler saç rengi önerileri de burada... Beyaz ten için pembe, kırmızı, mor, siyah, yeşil, mavi gibi renklerin canlı tonları uygundur. Bu sayede hem yüzünüzün hem ten renginizin güzelliğini ortaya...

Sayfayı Paylaş