gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Iç sesiniz nasıl?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Çözün bakalım kızlar : )

Dışarıdan bakıldığında ne kadar soğukkanlı ve anlamlı davranabilen yapıya sahip olsak da içten içe bazen sorgulayan, bazen umutlandıran, bazen de şaşırtan iç sesimizin olduğunu inkar edemeyiz. Kimi zaman onu susturmaya ve durdurmaya çalışsak da boş bulunup ya da gerçekten istediğimizden o sese kulak verir, o sesin söylediklerine inanırız. Eh malum bazen ona da şans tanımak lazım. Peki genel olarak düşündüğünüzde iç sesiniz nasıl bir karaktere sahip?

Iç sesiniz nasıl? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sesin kulaktaki ilerleyişi nasıldır

Sesin kulaktaki ilerleyişi nasıldır

Cevap 39: Dış kulak yolunun boyutları nedeniyle sahip olduğu rezonans etkisi, frekansları 2000-3000 Hz arasında olan seslerin daha çok kuvvetlendirilmesini sağlar. Bu frekanslar, konuşma frekanslarının bulunduğu bölgedir. Kulak zarına gelen ses, onu titreştirir. Çekiç kemiğinin kolu kulak zarının bir parçası olduğu için zarın titreşimleri kemik zincire geçer ve üzengi kemiğinin tabanındaki...
  2. Nihat Doğan - Seni Unutmak Icin Sevmedim

Nihat Doğan - Seni Unutmak Icin Sevmedim

Birak acilari hep ben cekeyim Birak sevdalara boyun eyeyim (2x) Eritir bu gözler okyanuslari Indirir bu yürek firtinalari Liman olmus bedenim Tüm dalgalari sindirir Söyle gitmek kolaymi Sindirir söyle gitmek kolaymi ben seni unutmak icin sevmedim gönlümü avutmak icin sevmedim yaptigin hatalar canimi yaksada yüregime hancerini vursada yar askini satmak icin sevmedim ben seni unutmak...
  3. Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Emrah - Nasıl Unuturum Seni

Bir an seni düşünmeden İnan yapamıyorum Öyle derin derin yaram Kurtulamam bu sevdadan Yakar yıkar hatıran Bak şu yağan yağmura gör beni Feryadım sarıyor bak şimdi gökleri Gel baştan yazalım Bu aşkın kaderini Gel baştan baştan yazalım Nasıl unuturum seni Nasıl unuturum seni Gönül ferman dinlemez ki yar
  4. Yumurta Donasyonu Için Donör Nasıl Seçilir?

Yumurta Donasyonu Için Donör Nasıl Seçilir?

yumurta donasyonu nedir,yumurta donasyonu donör seçimi,yumurta donasyonu için nasıl bir donör seçilir,yumurta donasyonu ve donör seçimi hakkında bilgiler Yumurta Donasyonu kimlere uygulanır? Rahmi olupta erken menapoza girmiş kadınlara, Menapozdaki kadınlara, Herhangi bir nedenden dolayı yumurtalıkları alınan kadınlara, Radyoterapi veya kemoterapi nedeniyle yumurtalık etkinliği yitirmiş...
  5. Sperm Donasyonu Için Donör Nasıl Seçilir?

Sperm Donasyonu Için Donör Nasıl Seçilir?

sperm donasyonu nedir,sperm donasyonu donörü nasıl seçilir,sperm donasyonunda donör seçimi,sperm donasyonu hakkında bilgiler sperm donasyonu için kullanılacak olan spermler sperm bankalarından elde edilmektedir. sperm bağışı yapan kişiler sağlık ve ruhsal kontrolden geçirilmektedir. sperm bankalarından spermler seçilirken gereken kurallara uyulmalıdır. sperm donasyonu kimlere uygulanır?...

Sayfayı Paylaş