gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

icadın böylesi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

işte bayanlara özel tabut yani ölümün komigi olmaz ama :):) [​IMG]

oh bi siseyle 2 bardak tam tembel işi yani

banyoda sarkı keyfinde son nokta alın size mikrofon yaw ne yaparsanız yapın :banyo::banyo:

oh be sonunda 2 kişilik semsiyemiz oldu askım gel 2 taneye ne gerek var kriz var zaten masraf cıkarma canım :puhas:

oh belimizi ölcen kemerde cıkmış ben takmam valla hergün kafayı yerim

len osman pembe dudak yakıştı mı he abi içimde hep kız olma hevesi kalmiştı zaten :haha:

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: icadın böylesi
    :help::help::help:emegıne sağlık canım

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: icadın böylesi

:D:Demeğine sağlıkk

icadın böylesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevaplarin böylesi

Cevaplarin böylesi

&&& Sokrat Ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat:- Ne yani, demiş. Birde haklı yere mi öldürülseydim! &&& Sultan Alparslan 27 bin askeriyle Bizans topraklarında ilerlerken, keşfe gönderdiği askerlerden biri huzuruna gelip telaşla: - 300 bin kişilik düşman ordusu bize doğru yaklaşıyor, der. Alparslan hiç...
  2. Muhasebenin böylesi

Muhasebenin böylesi

Dün yine sensizdim Sensizliğin muhasebesini yaptım içimde Ama yoktun sevdiğim Ne 7A'da ne de 7B'de Saydım, ölçtüm, tarttım, biçtim Envanterini çıkardım gidişinin Borçlusu muydum, alacaklısı mıydım? Bilemedim, sensizliğin Safha safha maliyetini çıkardım gidişinin Ama yükleyemedim daha ayrılığı gönlüme Sebebi yoktu, anlamı yoktu hiçbir şeyin Dağıtım anahtarı yoktu Birim maliyeti yok Genel...
  3. Sevgininde Böylesi

Sevgininde Böylesi

ünlü manken Buket Saygı kendini alkol ile dağıtıyor şişede durduğu gibi dursa ahh Buket ahhhh... OĞLUYLA SEVGİLİSİNİ TANIŞTIRDI! ESKİ MANKEN BUKET SAYGI, ÖNCEKİ GÜN OĞLU ATİLLA ATA VE SEVGİLİSİ MURAT KOYUNCUOĞLU İLE İSTİNYE PARK'TA YEMEK YEDİ.... Oğlunu, sevgilisi ile tanıştıran ve hafta sonunu birlikte geçiren Saygı, basında çıkan bazı haberlere kızdığını söyledi. Buket Saygı;...
  4. ıhanetın böylesi :(

ıhanetın böylesi :(

melekler cok gusel gıden bır ılışkım vardı benım 1 ay oncesıne kadar.... öyle bır erkektı kı yanı hayatımda gördugum görebılecegım butun ıyı özellıklere sahıptı. hanı 4 4 luk derler ya o sekılde. yakışıklılık ıyılık durustluk hersey hersey.. ve bana öyle baglıydı kı pesınde onlarca kız olmasına ragmen dönup bakmazdı asla. herkesın gözu ustumuzdeydı burası kucuk bı yer zaten herkes bılıyordu...

Sayfayı Paylaş