gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ice Op 1.55

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

iceop Camfrog için bir op ve owner yazılımı
    http://www.iceteam.org//ice155_setup.exe

Ice Op 1.55 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara Icen Derin Yatamiyor

Sigara Icen Derin Yatamiyor

Bilim adamları, sigara içenlerin daha az derin uykuya daldıklarını bildirdiler. Tiryakilerin uyurken beyin faaliyetlerine bakan bilim adamları, içicilerin derin uykuya daldıkları sürenin içmeyenlerden daha az olduğunu, bir nevi uyarıcı olduğu için nikotinin uykuya dalmayı da zorlaştırdığını söylediler. John Hopkins Üniversitesi Tıp Okulu'ndan Dr. Nareş Purjabi'nin başkanlığındaki ekip, uyku...
  2. Op Art

Op Art

Optik resim olarak da bilinen 1960'ların bir resim akımıdır. Renk, çizgi gibi öğeler göz yanılsamaları yaratmak için kullanılır. Eserler genelde soyut olup, pek çok durumda siyah-beyazdır. Lekecilik ve hareket resmine karşı gelişen Op-art, sanat yapıtını kurallarla bilimsel olarak düzenlemeye önem vermiştir. Rastlantıya dayanan içgüdüsel otomatik yazı resmi( içgüdüsel-nonfigüratif), bu...
  3. Oba

Oba

Kendini büyük bir çadırın içinde görmek devlet ve saltanata; iş ve arzusunun büyüklüğüne, Obası olduğunu yahut onun altında olduğunu görmek büyük bir nimetle nimetlenmeye, şehid kabirlerini ziyaret etmeye, şehid olarak dünyadan göçmeye; Tanınmayan oba, bbeyaz ve yeşil renkte ise, ibadet ederek yüksek dereceler elde etmeye, Beyt- i Makdis'i ( Mescid-i Aksa'yı) ziyaret etmeye delalet eder....
  4. Ice Tea Nasıl Yapılır?

Ice Tea Nasıl Yapılır?

ice tea nasıl yapılır ice tea içindekiler ıce nasıl yapılır tarifi yapımı içindekiler •Demlenmiş siyah çay •Çilek ve şeftali meyve parçaları (isteğinize göre değiştirebilirsiniz) •Bir kaç karanfil •Yarım sürahi buz •1 bütün limon •İstenilen şekilde tatlandırıcı kullanabilirsiniz (şeker, tatlandırıcı, salvia, bal vs) hazırlanışı •Bir tarafta porselen demlikte siyah çayı 3-5 dakika...
  5. Britney Spears - Break The Ice

Britney Spears - Break The Ice

Black The Ice Buzu Kır It's Been A While Biraz Zaman Oldu I Know I Shouldn't Have Kept You Waiting Seni Bekletmemeliydim Biliyorum But I'm Here Now Ama Şimdi Burdayım I Know It's Been A While Biliyorum Biraz Zaman Oldu But I'm Glad you Come Ama Geldiğine Memnun Oldum And I've Been thinking 'Bout How You Said My Name Ve İsmimi Nasıl Söylediğini Düşünüyordum Got My Body Spinning Vücudumu...

Sayfayı Paylaş