İçerde dizisi Sarp (Çağatay Ulusoy) resimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İçerde dizisi Sarp (Çağatay Ulusoy) resimleri
Show tv ekranlarının yepyeni dizisi "İçerde" oyuncuları ve konusu ile ekran başında ki izleyici tarafından tam not aldı. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy dizi de Sarp karakterini canlandırıyor.
Dizi yeni olmasına rağmen büyük yankı uyandırdı. Çağatay Ulusoy hayranlarını da oldukça sevindiren dizi de Sarp, mezuniyetine bir hafta kala polis akademisinden atılan ve akademi birincisi birini canlandırıyor. İçer de dizisinden kısaca söz edecek olursak;
Polis Akademisi’nin birincisi Sarp Yılmaz, mezuniyetine bir hafta kala babasının karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Hiç yapmaması gereken bir şey yapar ve hayatı alt üst olur. Akademi’den mezun olan Komiser Mert Karadağ ise, Organize Şube’de görevine başlar ve karşısında düşman olarak dönem arkadaşı Sarp Yılmaz’ı bulur.

Sarp yani Çağatay Ulusoy hayranları için kendisinin en yeni resimlerini paylaşıyoruz.
013a74ab2a09be6a3581cdcb5abc7e13.png
Cp1vvxCWcAAdgwK.jpg
icerde-dizisi-cagatay-ulusoy-kimdir.jpg
icerde-sarp.jpg
icerde-sarp-cagatay-ulusoy-kimdir-1.jpg

Çağatay Ulusoy Kimdir?
Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990’da İstanbul Bakırköy doğumlu olup, babası Bulgar göçmeni, annesi Boşnaktır. Çağatay Ulusoy lise eğitimini Avcılar Lisesi’nde tamamladı, ardından İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü – Sulama Sistemleri eğitimi aldı ve buradan mezun oldu.

Çağatay Ulusoy üniversitede iken bir yandan da mankenlik yapmaya başladı. 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey adlı yarışmada 1. seçilerek 2011 yılında Bulgaristan’da düzenlenen Best Model of The World yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.

Çağatay Ulusoy oyunculuğa ilgi duyunca bir yandan da Ayla Algan’dan oyunculuk üzerine ders aldı. Ardından Akademi 35 Buçuk’ta eğitim aldı.

Çağatay Ulusoy ilk oyunculuk deneyimini 2007 yılında vizyona giren Recep İvedik adlı sinema filminde figüran olarak yaşadı.

2011 yılında yayınlanmaya başlayan Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ve Vahide Gördüm ile başrolü paylaştı. Aynı sene vizyona giren Anadolu Kartalları adlı sinema filminde boy gösterdi.

2012 yılında Eve Düşen Yıldırım dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 25 Ocak 2013’te düzenlenen narkotik operasyonunda 35 kişi ile beraber gözaltına alındı, fakat aynı gün serbest bırakıldı.

2012 yılında Hazal Kaya’nın diziden ayrılması üzerine dizinin ismi Emir’in Yolu olarak değişti ve Çağatay Ulusoy başrolde oynamaya devam etti.

Çağatay Ulusoy 2013 yılında yayınlanan Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolü paylaşarak büyük çıkış yakaladı.

Oyuncu son olarak 2015 yılında vizyona giren Delibal adlı sinema filminde başrolde yer aldı. Çağatay Ulusoy şimdilerde İçerde dizisinde Sarp karakterini canlandırmaktadır.

Çağatay Ulusoy 2016 yılında Colin’s markasının reklam yüzü oldu.

Çağatay Ulusoy Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2016 – İçerde (Sarp Yılmaz) (TV Dizisi)
2015 – Delibal (Barış) (Sinema Filmi)
2013 – Medcezir (Yaman) (TV Dizisi)
2012 – Eve Düşen Yıldırım (Demir) (TV Dizisi)
2012 – Adını Feriha Koydum : Emir’in Yolu (Emir) (TV Dizisi)
2011 – Anadolu Kartalları (Üsteğmen Ahmet Onur) (Sinema Filmi)
2011 – Adını Feriha Koydum (Emir) (TV Dizisi)
2007 – Recep İvedik (Sinema Filmi)

Çağatay Ulusoy Oynadığı Reklam Filmleri:

2016 – Colin’s

Geri