gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ekranların yeni dizisi "İçerde" hergeçen gün izleyicinin büyük beğenisini kazanarak kısa süre de fenomen diziler arasına girmeyi başardı. Dizinin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral'dan oluşuyor.

Daha önce sizlerle dizi de Sarp karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral resimleri ile birlikte bilgilerini paylaşmıştım. Çağatay Ulusoy (Sarp) resimleri için tıkla
    İçer de dizisinin öne çıkan dizi müziklerinden biri "tek başına"büyük yankı uyandırdı. Tek başına şarkı sözleri ve müzigi Erkin Koray'a ait...
    Sözleri ise şöyle;

icerde-dizi-muzikleri-l6tGyDhCnv-0.jpg

Erkin Koray Tek Başına Sözleri

Kim olursan ol ne istersen yap
    Sen de bu dünyada tekbaşınasın
    Annen kolunda
    Baban yolunda
    Kardeş yanında ama tekbaşınasın
    Tekbaşımızayız hep tekbaşına

Sözler altında
    Gözler altında
    Yaşam kavganda tekbaşınasın
    Nefes alırken nefes verirken
    Gülüp ağlarken tekbaşınasın

Tekbaşımıza kalmışız
    Hani annen hani baban
    Gördüklerin,sevdiklerin
    Hani kardeşin ve arkadaşın

Bir baştan öbür başa
    Dağılmışız bu dünyaya
    Bir uçtan öbür uca
    Yayılmışız bu dünyaya
    Tekbaşımızayız hep tekbaşına

İçerde dizisinin müziklerinden tek başına sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek başına

tek başına

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. tek başıma!!

tek başıma!!

-Tek Başıma- Yaşıyorsam eğer şu buruk birkaç satırda kırık kalbim sızlanıyor kırık dökük hayatımda sınıyorsa hayat beni eğer ama karıştı bi kere ruhum ruhsuzluğa alışmış aldatılmaya yitip giden sevinçlerin ardından hep bakmaya şimdi varsın olmasın umutlar kaybolsunlar karanlıkta çünkü kırığım ben şu kırık dökük hayatımda ağlıyorsam hep tek başıma..
  3. Dj olup mÜzİk yapmak İsteyenler İÇerİ !!!:)

Dj olup mÜzİk yapmak İsteyenler İÇerİ !!!:)

Sayılara teker teker basın:) http://www.komikizle.net/oyun/mixer.swf
  4. Rock Müzik Yapmak İsteyen İçeri

Rock Müzik Yapmak İsteyen İçeri

rock müzik yap rock müzik yapma yapma programı programı indir tıklayın rock :d045::band1:
  5. bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

Bizim okul dizisini merakla bekliyorum.Eminim çok komik olacak.Bir de dizinin tanıtım filmlerinde çalan şarkının sözlerini yazarmısınız ?

Sayfayı Paylaş