gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ıcı cere mı yaptun?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

Beşiktaş'ta çok sıkıştım, hızla Beşiktaş camisinin tuvaletine girdim. Büyük bir rahatlama ile dışarıya çıkınca 1 ytl tuvalet ücreti yazılı olduğunu gördüğüm halde 2 ytl verdim. Görevli oturduğu yerden kafasını bana uzattı ve sordu.

- İçi çere mi yaptun?..

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ıcı cere mı yaptun?
    çok komikti sagol cnm

ıcı cere mı yaptun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben yaptim

ben yaptim

arkadaslar ben bu takimi birkac sene once bi sitede gorunce yapicam dedim basladim ama basladigima baslayacagima pisman oldum zor geldi bana ben cok cabuk bikan biriyim ama uzunca ugrastan sonra yaptim trye gidince anneme hediye ettim renkler ayni annem cok sevindi tabi...neyse ayni gun misafir geldi oturuyoruz birilerininde gormesini istiyomya kimse tuvalete gitmiyo en sonunda ben dedim...
  2. Sehitlerimiz Icin

Sehitlerimiz Icin

NEDEN AGLIYORSUN ANNEM SENİN OGLUN SEHİT OLDU BU VATAN İCİN CANINI TESLİM ETTİ GURUR DUY ANNEM KÜCÜCÜK KARDESİM NEDEN AGLIYORSUN SENİN BABAN SEHİT OLDU SEN SEHİT OGLUSUN GURUR DUY NEDEN AGLIYORSUN KARDES SENİN ABİN SEHİT OLDU SEN SEHİT KARDESİSİN GURUR DUY ANNEM SENİN OGLUN SEHİT OLDU BİZDE SENİN OGLUNUZ YERİ GELİR BİZDE SEHİT OLURUZ SEN SİMDİ AGLARSAN CİGERİ BES PARA ETMEZLERİ SEVİNDİRİRSİN...
  3. ne yaptımsa unutamadım

ne yaptımsa unutamadım

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği...
  4. Irmak Ünal doğum yaptımı

Irmak Ünal doğum yaptımı

mrb arkadaşlar melekler, periler :D bişeyi merak ettim ırmak ünal hani eski sevgilisi emre karabacakla barışıp evlenmişti. hamile kalmıştı doğum için amerikaya gitmişti. acaba doğurdu mu? bilen varsa cevap versin valla çatladım:D
  5. Hamilelik testi nezaman yaptiniz (yeni)

Hamilelik testi nezaman yaptiniz (yeni)

Kizlar hamile olanlar lutfen belirtilerinizi ve nezaman test yapip ogrendinizi paylasirmisiniz

Sayfayı Paylaş