gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

içi çileğe benzeyen domates şaşırttı

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

içi çileğe benzeyen domates şaşırttı hayatımda öyle bir domates görmedim.ama çok iştah açıcı gözüküyor.ben dayanamaz hemen yerdim.

Ankara’da içi çileğe benzeyen domates Bozkurt ailesini şaşırttı...

Tekin Bozkurt, Pursaklar ilçesinde pazardan aldığı domatesleri mutfağa bıraktı. Akşam yemeği için hazırlık yapan aile üyelerinden 12 yaşındaki Zeynep Bozkurt, salata hazırlarken kestiği domatesin içinin çileğe benzediğini gördü. Hemen ailesinin yanına koşan Zeynep Bozkurt, domatesi babasına gösterdi.

Şaşkınlıklarını gizleyemediğini belirten baba Bozkurt, kullanılan ilaçların sebze ve meyvelerin genetiğinin değişmesine yol açabileceğini söyledi. Domatesi kesen ve çileğe benzeyen kısmı tadan baba Bozkurt, ekşi ve acı karışımı bir tat hissettiğini aktardı. Küçük kız ise karşılaştığı görüntü sonucunda heyecanlandığını ve hemen domatesle babasının yanına koştuğunu kaydetti.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Adama benzeyen salatalık bile var bu memleketten normaldir. Bu kadar GDO lu yiyecek tükettiğimize göre de çok uzun yaşamayız diye düşünüyorum. Aslında uzundan ziyade sağlıksız yaşarız. Şuna bakın çilek domates içinde, tadı acı ve domates tadında :)

içi çileğe benzeyen domates şaşırttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbiniz icin domates tüketin

Kalbiniz icin domates tüketin

Domatesin gözlerimiz üzerindeki olumlu etkileri havuçtan çok daha güçlüdür. Domates bir yaz sebzesi olup, yaz mevsiminde tüketilmelidir. İşte domates ile ilgili gerçekler! Prof.Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu Değerli okuyucu, toplumda yerleşmiş olan yanlış bilgiyi düzeltmek oldukça zordur. Kime sorsanız, “gözlere hangi sebze iyi gelir” diye, alacağınız cevap havuçtur. Halbuki bu yanlıştır....
  2. Beyaz Dişler için Çilek

Beyaz Dişler için Çilek

Çilek yazın en sevilen meyvelerinden biridir ,güzel tadının dışında dişler içinde faydalı oldugunu biliyormuydunuz? Sigara, kahve, çay gibi nedenlerden ötürü sararan dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız çilek macunu imdadınıza yetişiyor. Büyük ve olgun bir çileği çatalla ezin. Diş fırçasının üzerine ezilmiş çileği sürün. Dişlerinizi 2 dakika boyunca fırçalayın. Her gün 2 kez bu işlemi...
  3. Domates içinde amerikan salata

Domates içinde amerikan salata

kumpir domates içinde salata Rus,American ve İtalyan salatası hastası olarak bunu görünce dayanamadım ekledim canım çok istedi:D Malzemeler: 1 adet büyük patates 2 adet havuç Yarım su bardağı bezelye Yarım su bardağı yoğurt 3 yemek kaşığı mayonez Tuz, karabiber 4 adet domates Dereotu Yapılışı: Patates bütün olarak haşlanır ve zar büyüklüğünde doğranır. Havuç çiğ olarak zar...
  4. Ekmek içinde domates çorbası

Ekmek içinde domates çorbası

ekmek içinde çorba Soğuk kış günlerinde içinizi isitacak ,farklı sunumuyla dikkat çeken ekmek içinde domates çorbası tarifi melişlerim :) Malzemeler 2 adet orta boy domates 1 yemek kaşığı tereyağ 2 yemek kaşığı domates salçası 2 yemek un 1 tablet et suyu 2 su bardağı un damak tadınıza göre tuz yarım kase rendelenmiş kaşar peyniri 4 adet trabzon ekmeği Hazırlanışı Derin bir kasede...
  5. Domatesi kolay soymak için..

Domatesi kolay soymak için..

rüyada domates soymak kolay domates soyma Domatesi kolay soymak için melekler tek yapacağınız sıcak suyun içinde 5 dk kadar bekletmek sonra zaten kabukları kendi kendine soyuluyor bu kadarcık.. bilenler vardır en azından hatırlattım bende :):dp178:

Sayfayı Paylaş