içim acıyor

kimseye güvenilmemesi gerektiğine bir kez daha tanık oldum yazık!!!!! artık kiminle konuşacağz kime derdimizi anlatacağz,yada kimi dost diye bağrımıza basacağz şaşırıyorum???? böle gelmiş böle giderrrrrr,bakalım daha neler göreceğiz.

Allah yardımcınız olsun umarım herşey yoluna girer.gerçekten zor bir durum,arkadaş silinir gider dediğiniz gibi ama eşi silmek kolay olmasa gerek.söyleyecek söz bulamıyorum arkadaşın da dediği gibi çivisi çıkmış bu dünyanın...

çok zor bir durum eğer maddiyatın emekliliğin vb varsa boşa o kocayı hayır gelmez ondan allah kolaylık versin

oya ablacıgım yazdıklarını okdum ve gercektn bn bıle ınanılmaz ktu oldum kı snn drmunu az ck thmn edbılıyorum...sana kendı fıkrımı solemek ıstıyorum..allah kımsenn basına vermesın ama kndımı yerıne kydum...olayı ogrendıgımde bana ılıskılerı oldugunu soyleyen ınsanı kocamı ve o arkadasım denen sınsıyı aynı ewde toplardım gayet sakın anlatın derdım.sana ılıskılerını oldugunu soleyen ınsan gerekcelerını belırtsın ...sızı grdum vb...zaten harketlerınden kımın yalan soledgnı anlardım...eger kım bır araya gelmek ıstemezse bılkı onunda bır olayı vardır mutlaka.... yuzyuze oldugunzda ınkar etselerde anlarsın...arkadasıma kocam ıcınmı benm canyoldasımdın arkadasının sahıbı oldugu hergece aynı yatakta yattıgı bır adamı nasıl koynuna alabıldın.hersey bıryana kndımdnde utandım snn gıbı bıırıne nasıl kardesım ddm ılk soylendıgınde olmaz yapmaz dedım...kadınsın ya sen kadınlıgımdan utandım...der snra kocama dnerdım...sana bır tek cumle soylıyecegım haytımın hatasını yapmısım snınle tanısarak...keske demıcem asla gecte olsa gercek yzunu grebıldım sukurler olsun tanrıma bır defada ıkı pıslık eksıldı haytımdan ..bunca yıl koynumda yatan adam erkek hariç herseymıs meger .bıraz erkek olupta sevmedıgını soyleseydın yuzume sımdı mıdemı bulandırmıyor olacaktın....şimdi ikinizde hayatıma bırdaha asla dnmemek uzere gıdın...daha fazla bulandrmayın mıgdemı.bu arada bunu bana yapmayı mıdenıse alabılen ınsanlar mutlaka devamını gtrceklerdır...bırgun yıne bırınızden bırınız kendınızzı baskalarının koynunda bulacaksınz.hak ettgınız sey size yakısan sey bu cnkı sız selpak gıbı tek kullanımlıksınız ... derdım..ve o adama askımdan olsemde dnmezdm ..

sunu dusun ablacgm bunun devamı varmı ykmu bılmeyeceksın blkı devam edckler..hergn yannda yatmasına tahammul edblckmısın dsarı cıkınca acaa nerde dıye yemıyecekmısın kndını ve o kadın olmsa bıle ıhanetı bır kere benımsemıs ınsn devam etmızmı snce...bnları dusun derım..allh sana sbr versın ablacgm he bırde sunu solemek ıstıyorum dedgm gıbı kmseye gvenme belkı sana soleyen kısı yalan soluyordur... ucu ıle ayrı ayrı konustgnda hepsı ınkar eder .bır arda olunca ortaya ckr hersey ..ck zor ablacım ısallah yktur dıye dua edıcem senın ıcın :(

oya abla arkadaslara katilyiorum o insanlari hayatindan uzaklastir ne seslerini duy nede yüzlerini gör esinden bosan demek dogru degil ama abla suda var ki bugun onu affediceksin yarin ayni sey olmucagi ne malum bence seni yeterince yipratmislar artik izin verme buna allah yar ve yardimcin olsun ( BI INSANA DEGERINDEN FAZLA DEGER VERIRSEN KENDI DEGERINI KAYBEDERSIN) a.e.o

Cok kotu bir durum,insan ne yapabilir ki boyle bir durumda,o kisiyi hayatindan tamamen cikaracaksin fakat kocan ile olan iliskisini ne yapacaksin?Hayatta kendinden baskasina guvenmeyeceksin hatta kendine bile bazen suphe ile bakacaksin.

Geri