gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İçim Acıyor

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

İçim yanıyor,kalbim acıyor.Güvenmek bu kadar mı kötü bi şey.İnsan güveninin karşılığını hep mi yalan olarak geri alır.Artık gücüm kalmadı yaşamaya.Güvenmeye,ağlamaya,sevmeye...Gücüm kalmadı.Rabbim bana daha fazla sabır ver.Verdiğin sabır da yetmiyor.Sabır taşı olsam da yetmiyor.Ne yalanların sonu geliyor ne de göz yaşlarımın.Bi gün bitetecek ama ya ben keseceğim biletimi ya da ... Çok seviyorum eşimi ama o hala yalan söylemeye devam ediyor.Nereye kadar sürecek ki bu böyle.Güvenim kalmadı hiç ne ona ne kendime.Ona güvenmiyorum çünkü yalanı normal bişeymiş gibi görüyor hiç gocunmuyor.Kendime güvenmiyorum çünkü bu evlilik biterse de dayanamam kahrolurum bitmezse de bu bu yalanların içinde boğulup giderim.

Ne yapacağım ne edeceğim artık bilemiyorum.Aldığım her nefes sanki beni boğuyor.Gözyaşlarım bi gün beni içine katıp götürecek diye korkuyorum.Artık yaşamak istemiyorum ....İstemiyorum....

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    :uhu: yalan kadar kötü bişey yok cnm haklısın..bir karar vermek gerekliyse verilmeli..en kötü karar bile karasızlıktan iyidir..allah yardımcın olsun

3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allah yar ve yardımcın olsun.

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

eşin de seni çok seviyor adım gibi eminim,zor günler geçiriyorsunuz ama düzelecek.Allahım yardımcın olsun,hemen kötü düşünme,hem eşin seni üzmemek için bazı şeyleri gizliyor belki de -yanlış bi hareket olsa bile-.Allahım daha beterinden saklasın.

5. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bazen bazı insanlarda yalan söylemek normal hale geliyor bu onun karakterinden ötürü değil de bi hastalık olarak gör bunu. ve eşini seviyorsan ona yardımcı ol. dürüstlüğün ne kadar değerli olduğunu göster ona , eminim o da bunalmıştır bu yalanların içinde. bence bir uzmana başvur mutlaka çözülecektir inanıyorum

6. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sabır göster dayan, seviyorsan yapmalısın. onunla neden yüz yüze gelip konuşmayı düşünmüyorsun yalanları hakkında?

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Konuşmak mı dediniz hem de yüzlerce kez konuştum yüzlerce kez bi daha yalan söylemeyeceğine dair söz verdi ama yok yok yok.

8. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzüldüm hayalcim.Belkide arkadaşların dediği gibi piskolojik bir sorundur bu hiç düşündünmü

9. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yalan söylemek de diğer hastalıklar kadar normal bir hastalık. bence bir uzmana başvurun ya da önce sen danış

10. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Datlım.. Ben evliliklerin 3. kişilerin müdahalesi dışında bitmesini hiç istemem.. ( bu kişiler aileden de olabilir, çevreden de) Bu yüzden sorununuz aşılabilecekmiş gibi geliyor.. Ben evli değilim, sana pek yardımcı olamam ama sana yalan söylediği konular da senin için çok önemli belliki.. Birbirinize karşı gerçekten sevgi ve saygınız varsa eminim hallolucaktır.. İnşallah aşıcaksınız bunu.. dua edicem datlım senin için..

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hmmmm...

Hayalcim hatirliyorumda bundan yaklasIk 1 yil önce siteye yeni üye olmustum, ve sen dert kösesine konu acmistin.

YINE esindi söz konusu, ayni sorunu paylasmistin, sana o zamanda demistim, huylu huyundan vazgecmez, can cikar huy cikmaz diye...

Ama senin verdigin yanit, onsuz olamam, yapamam olmustu.
    Tatlim sakin yanlis anlama, bize düsmedi elbet evliligin hakkinda yorum yapmak, ama bazende bile bile lades diyoruz.

Tamam seviyorsun, esin sonucta.
    Ama ayni zamandada hayattaki en güvendigin kisi olmasi lazim degilmi??

Anlamiyorum, güzel, hanim hanimcik , ve en önemlisi ayaklari üzerinde durabilecek kadar akilli bir bayansin, ne diye kendini aciz bir duruma düsürüyorsun ?!?!

Dedigim gibi sakin yanlis anlama, konu yalan olunca tutamam kendimi, hayattaki en nefret ettigim seydir...

Rabbim yardimcin olsun Tatlim.
    Ama Lütfen kendini Aptal yerinede koydurma, HICBIR ALLAHIN KULUNA!!!

12. meltemim

meltemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım seni gerçekten anlayabiliyorum benim evliliğmde yalan yoktu ama 17 yıl biribirimizi anlayamadan kavga gürültüyle geçti ben senin gibi o zamanlar çok ağlar gözyaşı dökerdim neden böyle diye kendimi bir çıkmazda sanırdım ama şimdi dönüp o yıllarıma bakıyorumda bu günümden iyiymiş diyorum dert bitmez bu dünyada biri bitse biri başlar tam eşimle anlaşmaya başladık bu seferde araya 3. kişi annesi girdi ve biz şimdi sadece o yüzden tartışıyoruz sana demem oki bi tanem her zaman beterin beteri var bak senin en azından yanında hayatına mudahale edecek ve haklı haksız oğlunu koruyacak anesi yok ev senin bark senin istediğin gibi tartışıp küsebilirsin tavır yapınca senin canını yakacak kimse yok ağladığını kimse görmüyor derdinle başbaşasın birde başkasına meram anlatmak ve ben haklıydım desende seni duyan yok deyip merhamet dilenmiyorsun gülüm daha ne anlatayım RABBİM en kısa zamanda derdine derman versin

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Düşündüm canım ama psikoloğa gitmeye yanaşmıyor kabul etmiyor bunu hastalık olduğunu :(

Maalesef kolundan zorla sürüklemem lazım ona da gücüm yetmez.

Şüphesiz canım sevgim olmasa bi dakka durmazdım.Teşekkür ederim bitanem duların için :(

Tatlım aynen dediğin gibi çok haklısın katılıyorum sana ama bekara karı boşamak kolay inan içinde olunca hiç de kolay olmuyor.Kolay olsa şimdiye çoktan biterdi saten :uhu:

Canım benim sen de çok çekmişsin evet ben en azından o konuda şanslıyım kaynanamın yüzünü örümyorum ama desteğini de görmüyorum böyle bişeyde var.Eşim sanki üvey evlatlarıymış gibi onu bile arayıp sormuyolar.Ben daha ne diyim :(

14. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya anlayabiliyorum bu durum çok zor ama iş eşinde bitiyo ikna etmelisin onu psikoloğa ihtiycı var

15. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim eşinle birde neden yalana ihtiyacı olduğunu konuşun yada birlikte psikoloğa gidin..bence yalanı alışkanlık haline getirmiş..bence sakın ayrılma..ayrılık çözüm değil..derdin beterinden beteri vardır..birlikte aşamayacağınız şey yoktur..rabbim yardımcın olsun..inş eşin en kısa zamanda düzelir hayalim

İçim Acıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...
  2. içim acıyor

içim acıyor

melekler sanırım burdaki bi çok melekten yaşlıyım size söyleyeceğim kimseye güvenmeyin ben 30 yıllık bana bacım kardeşim diyen kişiden çok kötü bi darbe yedim yüzüme gülüp beni teselli edip benle gülen ağlan.kardeş sandığım iki yüzlü çıktı kocamla ilişkisi olan beni herkese kötülüyen evime tlfn ettirip ortalığı bulandıran kısacası hayatımı karartıp benim yanımda oldu büyük bi hayal kırıklığı...
  3. Canım acıyor.

Canım acıyor.

Etrafıma aşılmaz duvarlar örülüyor, Pembe düşlerim yama tutmuyor, paramparça. Papatya falları da yalan söylüyor, Vazgeçişlerde yaralı yüreğim. Bir yalnızlık senfonisi mırıldanıyor İçimdeki sessiz çığlık korosu. Sarı odalarım hüznün resmine boyanıyor. Zemheri soğuğuna bıraktım kalbimi, buz gibi. Eğreti gülüşlerimin ardına sakladım gözyaşlarımı, Kelimelerim özgür değil, yasaklı...
  4. Sol yanım acıyor anne...

Sol yanım acıyor anne...

sol yanım acıyor anne kim söylüyor Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktımda geldim. Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali "Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder" demişti de Onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, Sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte Öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık anne sağım neresi,...
  5. Göksel Acıyor şarkısı sözü

Göksel Acıyor şarkısı sözü

Göksel Acıyor şarkısı sözü Göksel Acıyor şarkı sözleri selam kızlar göksel hayranlarını buraya bekliyor ve Göksel Acıyor şarkısının sözlerinide rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş