gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

:cry:Kizlar sevdigimden ayriyim yine, icim darariyor ne yapacagimi bilmiyorum sürekli kendime bir meskale ariyorum ve cok yoruluyorum Acaip mutsuzum

Bana ne tavsiye edersiniz? Zikir, dua, hobby vesayre....

Simdiden Allah c.c. sizden razi olsun

2. cücük

cücük Forum Okuru

Rabbim yardimcin olsun, bende ayni durumdayim. o güzel Allahim c.c bize sabir versin ve sevdigimizi hayirlisiyla bize kavustursun Amin

PİNKİ bunu beğendi.
  3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
Icim darariyor kizlar, bana yardim edin...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. ne olur bana yardim edin

ne olur bana yardim edin

eşimin ilgisini nasıl çekebilirim eşimin dikkatini nasıl çekebilirim ben almanyadan cok büyük sorunum var esim türkiyeden son zamanlarda cok zitlasmaya basladik her ikimizinde ayri ayri sorunlari var piskolojimiz cok bozuldu ama en büyük sorun esimin bana karsi soguk olmasi artik SIK SIK görüsmek istemiyor msnde beni görmemek icin cok bahane buluyor hayatinda birimi var diyorum yok diyor...
  3. hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu neler anlatir misiniz :)
  4. Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Merhaba melekler ben 9 haftalik hamileyim TSH testim 5.720 cikti saglik ocagnda onu doktoruma gosterdim ve agliorum surekli troid yuzunden zeka gerili olabilirmis simdi doktorum yeniden test yapti yarin alcam ama cok kotuyummm bebegim iyi mi bilmiyorum tedavisi varmi bunun :(

Sayfayı Paylaş