gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

içimde bir şeyler var anlatamadığım..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

anlatamadığım birşeyler var
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]İÇİMDE BİRŞEY VAR ANLATAMADIĞIM[/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]YÜREĞİMİN EN KUYTU YERİNE SAKLANMIŞ[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]HANİ ÇIKARTSAM RAHATLAYACAĞIM[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]AMA OLMUYOR,ÇIKMIYOR YÜREĞİMDEN[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]GİDİŞİNİN BİLMEM KAÇINCI YILI[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]NE ÖNEMİ VAR Kİ YILIN[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]SEN GİTMİŞSİN ZATEN YÜREĞİMDEN...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]FIRTINA DİNMİYOR , ZAMAN GEÇMİYOR ...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]BU KAÇINCI HATA , BU KAÇINCI YALVARIŞ[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]NE OLURDU ZAMAN GERİYE ALINSAYDI[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]NE OLURDU SEN BENİM OLSAYDIN ...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]SÖZ VERDİM KENDİME , HAYATA[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]DÖNMEYECEĞİM , SEVMEYECEĞİM SENİ DİYE[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]SÖZÜMÜ TUTUYORUM[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]DÖNMÜYORUM ...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]SEVMİYORUM SENİ ...[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]( YALandA OLSA SÖZÜMÜ TUTUYORUM...!!![/FONT]​

(alıntı)

içimde bir şeyler var anlatamadığım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her şeyde bir anlam vardır

her şeyde bir anlam vardır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:

yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:

Yaşadıklarımdan ögrendiğim bir şey var: Yaşadın mı, yoğunluğuna yaşayacaksın bir şeyi Sevgilin bitkin kalmalı öpülmekten Sen bitkin düşmelisin koklamaktan bir çiçeği İnsan saatlerce bakabilir gökyüzüne Denize saatlerce bakabilir, bir kuşa, bir çocuğa Yaşamak yeryüzünde, onunla karışmaktır Kopmaz kökler salmaktır oraya Kucakladın mı sımsıkı kucaklayacaksın arkadaşını Kavgaya tüm kaslarınla,...
  3. Hayat Diye Bir şey Var !!

Hayat Diye Bir şey Var !!

Hayat Diye Bir şey Var !! Nedir? Ne oluyor? Unuttunuz mu yoksa yaşadığınızı! Günler, kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden! Arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç? Bir müzik sesiyle şöyle bir doğrulduğunuz.. Aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz? Bir ağaç gölgesinde bir an durmak; Bir akşamüstü denize...
  4. (h)iç bir şeyindim ..

(h)iç bir şeyindim ..

Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene… Yüreğim neden bu kadar serseri? (H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim… -------------------------------------------------------------------------------- (h)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim… Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene…...

Sayfayı Paylaş