gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

İçimde Ölen Biri Var...!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Her şey güzel olacak" diyor içimden bir ses. "Her şey güzel olacak"... İnanmak istiyorum. Her şey güzel olsun istiyorum. Her şey bitiyor.

Canımı yakanın ne olduğunu bilsem, uzaklaşsam ondan, ulaşamasa bana, yanmasa canım bu kadar. Çeksem gitsem, çok uzaklara gitsem, kendimden gitsem,kafamdakilerden gitsem, zorunluluklardan gitsem, sorumluluklardan gitsem, upuzun,sapsarı bir kumsalda sıcak kumların üzerinde yatsam. Uyusam, bir daha uyanmasam. İyi gelse gitmek bana. Her şey güzel olsa.

Bana bir şeyler anlat
    Canım çok sıkılıyor
    Bana bir şeyler anlat
    İçim içimden geçiyor

Bir masal anlat bana. İçinde hiçbir şey olmasın. Sadece sessizlik olsun. Güzel renkler olsun. Huzur olsun. Gözlerimi kapatıp hayal kurayım ben de. İçinde hiçbir şeyin olmadığı bir hayal. Mutlu olayım. Güzel şeyleri çağrıştırsın sözlerin. Ne anlattığının önemi yok. Bana bir masal anlatsan. Sadece sussam. İyi gelse susmak bana. Her şey güzel olsa.

Yanımdasın susuyorsun
    Susuyor konuşmuyorsun
    Bakıyor görmüyorsun
    Dokunsan donacağım
    İçimde intihar korkusu var

Gözlerimi kapatsam, sussam, sussam, ağlasam. Silinse her şey. Herkes gitse. Gerçekler bitse. Sadece bembeyaz bir gün kalsa bana. Bomboş bembeyaz bir gün kalsa. Bomboş otursam ben de. Konuşmadan. Dinlemeden. Görmeden. Sıkıldığım ne varsa silince düşüncelerimden. Her şey geçse. Geçmek iyi gelse bana. Her şey güzel olsa.

Depremler oluyor beynimde
    Dışarıda siren sesi var
    Her yanımda susmuş insanlar
    İçimde ölen biri var

Bir masal yaşat bana. Her şey geçecek de. Çok mutlu olacağız de. Sana acı çektiren ne varsa bulacağım hepsini de. İnandır beni. Her şeyin geçeceğine. Gideceğiz de. Gitmesek de. Güzel olacak her şey de.

Her şey bitse de.

İçimde Ölen Biri Var...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün burada ölen bir Çinli var mı?

Bugün burada ölen bir Çinli var mı?

çinli muhammedin hikayesi cin varmıdır video medinede secdede ölen adam Resûlullah [s.a.v.] rüyamda göründüler ve: "Bugün burada bir çinli vefat edecek, onun cenazesi ile ilgilenin." buyurdular. Bundan altı, yedi ay önce Çin'in değişik bölgelerinden on kişi İstanbul'a gelir. Bu on kişi sıradan insanlar değildir. Bunların ortak özelikleri yeni...
  2. Haluk Levent - İçimde Ölen Biri

Haluk Levent - İçimde Ölen Biri

Bana birşeyler anlat Canım çok sıkılıyor Bana birşeyler anlat anlat İçim içimden geçiyor Yanımdasın susuyorsun Susuyor konuşmuyorsun Bakıyor görmüyorsun Dokunsan donacağım İçimde intihar korkusu var Bir gülsen ağlayacağım bir gülsen Kendimi bulacağım Depremler oluyor beynimde Dışarda siren sesi var Her yanımda susmuş insanlar susmuş İçimde ölen biri var... Hadi birşeyler söyle Çocuk...
  3. Ahmet Kaya - İçimde ÖLen ßiri Var (akor)

Ahmet Kaya - İçimde ÖLen ßiri Var (akor)

bana birşeyler anlat akor bana birşeyler anlat canım çok sıkılıyor ahmet kaya canım çok sıkılıyor söyle içimden bir ses koş diyor akor Am E Am Bana birşeyler anlat, canım çok sıkılıyor Am Dm E Am Bana birşeyler anlat anlat, içim içimden geçiyor Am Dm E Yanımdasın susuyorsun, susuyor...
  4. Benim İçimde Biri Var !

Benim İçimde Biri Var !

Adını koyamıyorum, kim olduğunu bilmiyorum ama içimde biri var. Melek mi, şeytan mı belli değil. Aşkı savunan, aşkla durulan, aşkla yaşayan biri ve içimde.. Ne zaman aşka küssem, kapılıp gitsem dost sohbetlerinde aşkın bittiğine ve ne zaman inancımı yitirsem, ortaya çıkan biri var. Sesini kulaklarımda duyuyorum. İlk başlarda delirdim zannetmiştim ama sonra düşününce, zaten akıllı insan...

Sayfayı Paylaş