gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

İçimde Sana Taşan Bir Ben var

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İçimde Sana Taşan Bir Ben var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana bir sözüm var.

Sana bir sözüm var.

Yağmur yağıyor. Bilirsin ben yağmuru çok severim. Seni sevdiğim gibi çok. Ama yağmur, içinde sen olunca oluyor. Sen hayallerimi, duygularımı, dünyamı oluşturunca bu yağmurun, şu iki gözümün bir anlamı kalıyor. Yoksa dünya dönüyormuş, ben görüyormuşum banane... Sen olmayınca, seni hissetmeyince hücrelerimde kalmıyor bir anlamı yaşamanın. Yaşamak bile senle güzel çünkü, benim dünyam da. Şimdi...
  2. ..bİr BeN vArdIm MeLekLeRi İmReNdİReN..

..bİr BeN vArdIm MeLekLeRi İmReNdİReN..

meLekLeriN meKAnıNDa oLmak isTediM.. (:
  3. benimde bir fikrim var

benimde bir fikrim var

benimde bir fikrim var yönetici arkadaşlara sesleniyorum burdan... :d sitemize yeni eklenen konular yada mesaj yazdığın konulara yeni eklenti geldiği zaman e mail le bize bildirirseniz daha iyi olmazmı? başka sitelerde bu var burda da varsa bana gelmiyor:( :cry_smile:
  4. Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Ben sana yetimliğimi sunuyorum...En Sevgili... Yetim Bırakmayacağını Beni...Bile Bile... Alevler Kuşatmış Bak!! Hasret Kokan Gurbetimi.. Sana Ömrümü Sunuyorum..Efendim..Seve Seve... Ben Sana Selamımı Sunuyorum...Can Nebi... Sana Çarpan Yüreğimden..Senin Yüreğine.. Kırık Gönlümde Büyüyen Sevdanla Ayaktayım Şimdi... Sana Aşkı Sunuyorum..Can Efendim..Tüm Hücrelerimle... Ben Sana Selamımı...
  5. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...

Sayfayı Paylaş