gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

İçimdeki dünya (Süper)

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Belki Gelirsin die çok bekledim Gece yarıları mum ışında Pencere kenarında.. [​IMG]

belki belki sende izliyorsundur aynı yıldızları die çok düşündüm... sevgimi yolladım en parlak yıldızlarla belkide sevgimdi onlara ışık veren..

sabah olduğunda güneşi çok selamladım...Doğuşunu izledim...

Neredeysen Çabuk gel.. Sevgimle açan çiçeklerin rüzgara dayanacak gücü kalamadı.. Onlar hep İlk Bahara Alışık...

Ne Olur Sonbahar olmadan Gel.. Tüm vücudum solmadan gel..

4 mevsimi yaşarım aynı anda bazen

Rengarenk Hayaller kurarım Nehir kenarına sonrada çıkarım en yüksek dağın tepesine izlerim hepsini büyük bir hevesle...

bazende renkli olmaz Kurduğum HaYaLler... Bir zaman küresinin içine sıkışmıştır

Geceleri Binbir yaşamın olduğu Deniz Kenarında, Deniz Kabuğunun Üstüne Çıkıp Uzakları çook seyrettim... Giden Geldimi Acaba die çok Düşündüm

Bazen yaşadığım şehir Berbat bir yer gibi görünür gözüme... Tozlu dumanlı duygusuz bir taş yığını...

Hiç Sevmem Aslında siyah beyaz yaşamı yapmam gereken tek şey sevgiyi ortaya çıkarmak olur... Ozaman bilirimki etrafım renklenir..

Canlanır hayatım..Neşeyle Uçarım İçimdeki Dünyamda..

İçimdeki dünya (Süper) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın 7 yeni harikası  süper..

Dünyanın 7 yeni harikası süper..

tulau evleri dünya ortak miras eserleri dünyadaki ortak miras eserleri dünya nın ortakmirasları dünyanın tarihi insanlığın mirası TULAU EVLERİ-ÇİN: 12. ve 20. yüzyıllar arasında inşa edilen 46 evden oluşan, Çin’in Fuji bölgesinin güneybatısındaki 120 kilometrelik alana yayılan bu ev dizisi, her biri 800 kişiyi barındıracak şekilde inşa edilmiş. Ortak bir avluya bakan, az pencereli, tek...
  2. Emocular için süper resimler

Emocular için süper resimler

sarışın emocular emocuların resimleri emocular resimleri erkek emocuların fotoları Yep yeni emocular emo resimleri geldi buyrun bakın :D
  3. Süper bir konusma icin

Süper bir konusma icin

1- Erken başlayınBir konuşma yapmak zorundaysanız, daha sonra değil, hemen işe başlayın. Hazırlanmak için ne kadar çok zamanınız olursa, kendinizden o kadar emin olursunuz. 2- Dinleyicilerinizi tanıyın KİME konuşacağınız hakkında bulabildiğiniz kadar bilgi edinin. Dinleyicilerinizin ortak özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyleri nasıldır? Bu tür sorulara ne kadar çok yanıt bulabilirseniz,...
  4. iç dünyam

iç dünyam

İç dünyam Dış görünüşü kadar iç dünyasına da önem gösteren bayanlar için. Biz bayanlar genelde üstümüzün nasıl olduğuna bakarız.Nasılsa yolda yürürken içimizi kimse görmeyecek.Oysa ki iç giyimimiz de en az dış görünüşümüz kadar önemlidir.Gereken önemi ve özeni göstermek için tek yapmanız reken renginizi seçmek. Seksi kırmızı mı? Huzurlu mor mu? Eğlenceli sarı mı? Asil siyah mı? Yoksa...
  5. gece için süper kombinler

gece için süper kombinler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş