gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İçimdeki Sen

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anlatılacak şeyler olur bazen ama ne mümkün sıraya koyamazsın. Bazen isyan etmeye doğru giderken, bakarsın mutluluk karşında... Ve bir an çok mutlu olduğunda bir korku kaplar içini ya bozulursa dersin, o anı yaşayamazsın. Hayat bu işte bir varoluşun içinde kaybolmak(!) korkmak keşke bir fareden, bir yılandan korkmak olsa ama değil işte!!! En yakın bulduğun şeylerin seni ansızın terketmesi, canım dediğin her şeyden önce gördüğünün yılan oluşu vardır bide.. Yani yılanın kuyruğuna basmamış olsan da o seni sokmaya hazırdır. İşin kötü tarafı sen onu yılan yerine bile koymazsın. Evet yılan yerine koysaydın zehirleyeceğini bilir ve şuan olduğu gibi hemen ölmezdin...

İçimdeki Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen İçimdeki Bensin!

Sen İçimdeki Bensin!

Tutsak olduğun her yarım kalmışlığında bir damla ateş olsan, düştüğün her yerde bir kıvılcım bırakacaksın . Bu da seni duygusal anlamda yüz binlerce parçaya bölmeye yetecek . Sonraları bir gün gelecek ve sen bir meşale yakmaya çalışacaksın ; ancak elinde kalan bir tortu ateş parçası o meşaleyi yakmaya yetmeyecek . Önemsiz diye geride bırakıp gittiğin o minik kıvılcımların önemini...
  2. Sen benim için vazgeçilmezsin

Sen benim için vazgeçilmezsin

sen benim icin vazgecilmezsin sen vazgecilmezsin vazgeçilmezsin benim için vazgeçilmezsin dinle Bu kadar çok sevebilir misin.? Hava gibi..? Su gibi? Yaşamak gibi sevebilir misin..? Ben var ya .ben… Sabah gözlerini açınca yaşıyor muyum diye Düşünmeden önce seni ne kadar özledi mi düşünüyorum.. Saplantı yüreğimin ortasında kocaman bir arzu. Aşkın ise volkan misali patlıyor içimde.....
  3. Sen-İçimdeki-Bensin

Sen-İçimdeki-Bensin

Tutsak olduğun her yarım kalmışlığında bir damla ateş olsan, düştüğün her yerde bir kıvılcım bırakacaksın . Bu da seni duygusal anlamda yüz binlerce parçaya bölmeye yetecek . Sonraları bir gün gelecek ve sen bir meşale yakmaya çalışacaksın ; ancak elinde kalan bir tortu ateş parçası o meşaleyi yakmaya yetmeyecek . Önemsiz diye geride bırakıp gittiğin o minik kıvılcımların önemini sezeceksin ve...
  4. İçimdeki sen...

İçimdeki sen...

içimdeki sen İÇİMDEKİ SEN Uzun zaman oldu görmeyeli seni hiç değişmedi değil mi buğulu gözlerinin rengi bir fırtınadan kopan en şiddetli rüzğar bile savurmazdı iki yüreği ayrı yerlere _________değişmedi degil mi?siyah saçlarına düşen aklar titreyen sesine ve omuzlarına çöken acımasız yıllar hangi zamansız yağmurun sesisin sen hangi yürekte amansız açan bir çöl ahususun bilmem değişmedi...

Sayfayı Paylaş