gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

içimdeki sokak

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Güneşli bir bahar sabahı girdiğin o güzel sokaktan çiçeklerle örülü bir tâkın altından geçerek çıkmak da vardı... Ya da o seni yaralayan duvarları kıracak, paramparça edecek bir balyoza sahip olmak da... İçindeki sokağı karış karış bilerek çıksaydın sen de o zaman... Eline bir harita alsaydın. Yanında yardımcı pilot... Keşke böyle olsaydı değil mi?

Ne yardımcı pilot ne de bir harita... Bazı hayatlar hesapsızca yaşamak içindir. Bazı hayatlar milimi milimine planlı. Sanırım o sokaklarda duvarlara çarpa çarpa yürüyenler ve en sonunda o son duvara toslayanlar, “iyi ki yaşadım” diyenler. Yaraların olmasaydı neyi anlatacaktın? Yaralarının acıdığını duymasaydın bedeninin ve ruhunun nasıl farkında olacaktın?

içimde ki sokak benim ki çıkmaz sokak.....suskun......sokak kedileriyle başbaşa...karanlık çamurlu..........dar kısa......arnavut kaldırımlı ama...sağı solu yıkık evlerle dolu...........loşbir bahçe sokağı....................................her köşesini bildiğim yinede kaybolduğun loş karanlık bi çıkmaz sokak....içimde ki sokak............................

Allah kimseleri çıkmaz sokaklara koymasın

2. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: içimdeki sokak
    İyi ki duvarlara çarpa çarpa yaşadım.

Yanlış benim yanlışım, ve iyi ki yaşadım:)

Eline ve yüreğine sağlık.

içimdeki sokak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sokak

Sokak

Sokaklar birtakım meslek ve işlere, hayatın devamı için gerekli olan unsurlara; Sokak aralarında dolaşıp duran bir kimse görmek hayır ehli, şerden sakınan öğüt ehli birine, Anayoldan ayrılarak sokağa girmek doğru hareket etmemeye, olumsuz bir şahitlikte bulunmaya; yemini bozmaya ya da birtakım keffaretlere; Sokakta insanlarla yürümek hayatın akışına kendini kaptırmaya, kalabalık psikolojisiyle...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - KanRevan İçindeyim

Düş Sokağı Sakinleri - KanRevan İçindeyim

Bağışlayın beni sevdalarım Kendimi parçalara (ahh!) ayıramadım Alın gidin korkularımı Saçlarımı ellerinizle okşayın Hiç bir ayrılık yeniden yeniden yaratmıyor artık beni Alın gidin korkularımı Saçlarımı ellerinizle okşayın Ve bütün ayrılıklar sabah olunca alıyor nefesimi Kanrevan içindeyim Gönlümün derdindeyim Yerlerin dibindeyim Kurtar ne olur, ne olur Kanrevan içindeyim Yarimin...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)

kan revan içindeyim akor kan revan içindeyim tab notaları E Dm E Bagislayin beni sevdalarim Dm E Kendimi parçalara ayiramadim Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Hiçbir ayrilik yeniden yaratmiyor artik beni Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Ve bütün ayriliklar sabah olunca aliyor nefesimi Am Kan revan içindeyim E Gönlümün derdindeyim...
  4. Ceza ve Sezen sokak hayvanları için el ele

Ceza ve Sezen sokak hayvanları için el ele

Hayvanların yaşam haklarını savunan DRUM, sahipsiz hayvanlar için Ceza ile birlikte konser düzenliyor. 31 Mart'ta Cemal Reşit Rey'de gerçekleşecek geceye Sezen Aksu da konuk sanatçı olarak katılacak. Doğa Rutkay'ın sunacağı yardım gecesinde [email protected] de bir gösteri gerçekleştirecek. Konserden elde edilen gelir, sahipsiz sokak hayvanları için kullanılacak.
  5. Paris sokaklarında

Paris sokaklarında

paris sokakları Paris sokaklarından size buram buram moda getirdim :D:D Ufak ama dikkat çekici ayrıntılarla dolu Paris sokakları karşınızda ..

Sayfayı Paylaş