gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

İçimdesin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ben, sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır..¿? .. Yağmur bırakmadan geçen bulutlar gibiydi zihnimdeki düşünceler;
    dilime düşmeyen, sözcüklere dönüşmeyen! ..
    Ben, sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır..¿? ..
    Her zaman fazla oldu söyleyemediklerim, söyleyebildiklerimden! ..
    Her zaman; bir bilinmez lisandaki çözülmez şiirleri koklayıp, hissettirmeye çalıştım sana...
    Her zaman biraz daha zaman kolladım seslenmek için sana, ve her zaman hayıflandım;
    Kendi karanlığında; güneşe görünmek için karar veren bir tohum gibiydim...
    Zordu çıkmak gömüldüğüm çamurdan;
    Ama güzeldi!..

Sen güzeldin ve ben, güzelleşiyordum seni düşündüğümde!..
    Kendi karanlığında; güneşe görünmeye karar verip yeşillerini giyen bir tohum gibiydim...

Boyutları değişiyordu hayatımın...
    Yani, değiştiren sendin boyutlarını hayatımın; büyüyordum, gelişiyordum, genişliyordum...
    Söyleyebildiklerimden çoktu her zaman, söyleyemediklerim; bu yüzden kelimelerimin arası açılıyordu!..

Sığdıramadığım her duygu; iki kelimemin arasındaki boşlukta gizli...
    O yüzden, yazdıkça parmaklarım,,, ve işte yine o yüzden söyledikçe dilim topallıyor!..
    Toparlayamıyorum zihnimi...
    Seni özlüyor, ve terliyorum özledikçe;
    Seni koklamak için...
    İçimdesin!

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: İçimdesin
    Kendi karanlığında; güneşe görünmek için karar veren bir tohum gibiydim...
    Zordu çıkmak gömüldüğüm çamurdan;
    Ama güzeldi!..

çok güzel di emeğine sağlık tatlımm

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yorumların için çok ama çok teşekkürler cnm :D

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Boyutları değişiyordu hayatımın...
    Yani, değiştiren sendin boyutlarını hayatımın; büyüyordum, gelişiyordum, genişliyordum...
    Söyleyebildiklerimden çoktu her zaman, söyleyemediklerim; bu yüzden kelimelerimin arası açılıyordu!..

aşkın gözü kördür diye boşuna söylememişler sanırım...insanı ne kadar değiştiriyo...teşekkürler bebeğm

5. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canim yuregine saglik bunlar sadece yazida olsun insallah o guzel yuregine acilar ugramasin, allah kimsenin seni uzmesine kirmasina izin vermesin insallah

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

saol canım benim emeğine sağlık

İçimdesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğayla iç içe...

Doğayla iç içe...

Doğayla iç içe... Eğer doğayla iç içe geçirilen anlar sizin için bir lüks ise, neden evinizde bir doğa festivali yaratmıyorsunuz? Yaşamımızın büyük bir kısmı dört duvar arasında geçiyor. Sabahları uyanıp neredeyse koştururcasına işimize, akşam olduğunda da işten çıkıp evimize gidiyoruz. Ve çoğumuz bu kargaşa içerisinde doğadan ne kadar uzaklaştığımızın farkına bile varmıyoruz....
  2. Aylin Aslım - İçtim İçtim

Aylin Aslım - İçtim İçtim

aylin aslım içtim içtim tab aylin aslım ayakları ayak İçtim içtim keyiflendim, canıma değsin İçtim içtim şereflendim ! İçtim içtim zehirlendim, annem affetsin Kadehlerde temizlendim ... İçtim içtim yuvarlandım, akabinde toparlandım . Dostu , düşmanı öğrendim... İçtim içtim rezil oldum, beyoğluna vezir oldum Her belaya hazır oldum ! Ayaklar havada, kanatlar yerde... Düz...
  3. içinizdeki çocuk için

içinizdeki çocuk için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Güzellik için için

Güzellik için için

patates kızartması Güzellik için bunu içmek gerikiyor dikkate alın meleklerim.:tik: Prof. Dr. Zeki Karagülle, özellikle çalışan kişilere, kahve ve çay yerine maden suyu içmeleri tavsiyesinde bulundu. Karagülle, ''Sabah işe başlayan bir kişi, içinden kabarcıklar çıkan bir bardak soğuk maden suyuyla güne daha dinç ve enerjik başlayabilir'' dedi. Maden suyunun cilde de çok faydalı olduğunu...

Sayfayı Paylaş