gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

Içimi acıtan minige

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

Sana daha evvel çok yazmak istedim. elim sadece klavyeye değil, kaleme de gitti. klasik cümleler de olmayacaktı söylediklerim. varlığını ilk duyduğum günden itibaren, seni içimin en has yerinde hissedişimi çok garip karşıladım. kımseye dıyemıyorum babana bıle .ben anne olmak ıstıyorum dıyemıyorum.Neden bılıyormusun cunku o benım kadar ıstemıyor senı.hıssedıyorum bunu.baban benım karnıma hıc dokunmadı bılıyormusun .Gelecek demedı ,demesını ısterdım ama demedı.bende ısterım sevsın senı olmasan bıle sevsın gelecek desın hıc dmeedı annesı.senı cokk ıstıyorum bebegım.Haddınden de fazla cook .bu ozlemın altında yatan sebebıde buldum .annem bana ozlem duyacakken ben anneme ozlem duydum.yanı basımdakı anneme.cunku annem bana uzaktı.ben dedım hep ben bebegımı cok sevevcegım.benım bebegım gecelerı yastıgının altında annem benı sevmıoyr deyıp uyumayacak.cunku ben onu 20 yasınada gelse tam gohsumde uyutacagım.ben kımsenın karsısında aglamam annesı.hep ıcıme dokerım zehırımı orada kalır cıkmaz dısarı .bın bır kılıt vururum ustune duymaz kımse sesını .duyurmam .[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, serif]sana sozz verıyorum ıyı bır anne olcagım bebegım...[/FONT]

2. melegimduru

melegimduru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    :( üzülme ... gerçekten çok zor bir durum allahım yardımcın olsun gene güçlüsün herşeyin farkındasın bebeğin sana güç veriyor canım benim :(

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu okuduğumda cok duygulandım canım inan bana meleğin olcak üzülme

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ne deyimimki....sanki beni anlatmissin,tek bir farkla esim bebegi olcagini ögrendigi andan itibaren cok istedi,suanda böyle seyler hissetmen cok normal.insan hamileyken milyonlarca sey düsünüyor,bütün hayatini bastan sona incerliyor ki belki bebegim icin kötü bir olay,birileri varmi diye...eminim annen seni cok seviyordur.bebegini kucagina alinca anlarsin,,,,,,sen onu simdiden nasil sevdiysen annende seni öyle sevmistir...

Içimi acıtan minige konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acılar

Acılar

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  2. Acılar...

Acılar...

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  3. AcıLarımızı SeviyorUz....

AcıLarımızı SeviyorUz....

acılar,acılı hikayeler,acı dolu yaşantılar,acı veren hikayeler,yaşanmış acı hikayeler Yanlış çizgilerin üzerinde yürümesi zordur Bildiklerin her zaman tanıdık yüzle gülmez Baharların yüzü bulutlara dönmeksizin Zamanın hızlıca akacakmış endişesi Yalnızlık korkusu Giyinecek başka bir rengin olmayışı Yaşanmış yanlışların acısı Acıların buhranı Sen ve ben Aynı acıları paylaşarak geldik...

Sayfayı Paylaş